Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 595
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Netflix ogłasza nowy projekt. W serialu zagra laureatka Oscara

Netflix ogłosił wesołą nowinę! Powstanie serial bazujący na książce Taylor Jenkins Reid - "Na zawsze, ale z przerwą". Za jego realizację będzie odpowiadać niezależne studio A24, a w jedną z ról wcieli się laureatka Oscara Laura Dern.

Nowy projekt Netflixa

Nad scenariuszem do nowego miniserialu pracuje Julia Bicknell ("Trzynaście powodów"). Laura Dern ("Małe kobietki", "Historia małżeńska") oraz Margaret Qualley ("Sprzątaczka", "Rodzaje życzliwości") mają wystąpić w głównych rolach. Wraz z Jessicą Rhoades aktorki obejmą także stanowiska producentek. Na ten moment nie wiadomo, kto jeszcze zasili obsadę projektu. 

Reklama

"Na zawsze, ale z przerwą": O czym opowie?

Tytuł nowego miniserialu Netflixa w mediach funkcjonuje również w oryginalnej wersji - "Forever, Interrupted". Bestsellerowa powieść Taylor Jenkins Reid, której adaptacją będzie projekt, została wydana w 2013 roku. 

Fabuła ma opowiadać o Susan (Margaret Qualley), młodej kobiecie, która zakochana jest w Benie. Po ślubie, gdy mają nadzieję, że będą ze sobą już na zawsze, mężczyzna niespodziewanie umiera. Dopiero wtedy poznaje swoją teściową Susan (Laura Dern), która nie miała pojęcia, że jej syn się ożenił. Historia ma być przedstawiona na dwóch przeplatających się i uzupełniających liniach czasowych. Jedna ma ukazywać losy kochającej się pary, druga wydarzenia, które miały miejsce po spotkaniu się obu kobiet. 

Data rozpoczęcia zdjęć do serialu nie jest jeszcze znana. 

Zobacz też: Twoje ulubione teleturnieje z przeszłości. Rozpoznasz je wszystkie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Małe kobietki | Margaret Qualley
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy