Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Netflix z nowościami: Trzeci sezon "Wiedźmina" i kontynuacja produkcji "Czarne Lustro"

Choć początek lata skłania do wypoczynku na świeżym powietrzu, platforma Netflix przygotowała kilka nowości, które mogą zatrzymać w domu przed telewizorem. Fani Geralta z Rivii będą mogli śledzić dalsze przygody bohaterów Kontynentu w trzecim sezonie „Wiedźmina”. Po czterech latach z szóstym sezonem powraca również „Czarne Lustro”. Na uwagę zasługują także propozycje dokumentalne, wśród nich film „Arnold”, przedstawiający barwne życie i karierę Schwarzeneggera czy dokument „Jesteśmy idealni”, pokazujący kulisy castingu do filmu Fanfik.

Netflix sypie nowościami

Jedną z najmocniejszych serialowych premier w czerwcu będzie pierwsza część trzeciego sezonu serialu "Wiedźmin". Kontynuacja przygód Geralta trafi do katalogu platformy 29 czerwca. Jednocześnie będzie to ostatni sezon, w którym w tytułową rolę wcieli się Henry Cavill. W ubiegłym roku, za pośrednictwem Instagrama gwiazdor poinformował, że żegna się z rolą, którą w kolejnych odsłonach produkcji przejmie Liam Hemsworth. Choć decyzja aktora wywołała ogromne poruszenie wśród fanów, twórcy serialu zapewniają, że trzeci sezon będzie wyjątkowo emocjonujący.

Reklama

Kolejnym mocnym punktem wśród propozycji Netfliksa jest powrót serialu "Czarne Lustro", który po czterech latach wraca z szóstym sezonem. Twórcy nagrodzonego Emmy serialu science fiction nie raz zaskakiwali widzów. O tym, co tym razem zaserwują na małym ekranie przekonamy się już wkrótce - platforma nie podała jeszcze oficjalnej daty premiery.

Ciekawą propozycją będzie powrót 2 czerwca bohaterek serialu "Valeria" w trzecim sezonie. W czerwcu swoją kontynuację znajdą także seriale "Jeszcze nigdy...", który 8 czerwca powraca z czwartym sezonem i druga część czwartego sezonu serialu "Turbulencje", która trafi do katalogu platformy 2 czerwca.

Wśród filmowych propozycji platforma szczególnie wyróżniła premierę "Tyler Rake 2", który trafi do katalogu platformy 16 czerwca. Fani kina akcji będą mieli okazję ponownie śledzić poczynania Chrisa Hemswortha, filmowego komandosa Tylera Rake’a, który podejmuje się niebezpiecznej misji uratowania uwięzionej rodziny bezwzględnego gangstera.

Mocnym punktem czerwcowych propozycji Netflix są produkcje dokumentalne. Jeśli kogoś zachwycił serial "Break Point", 19 czerwca będzie miał okazję z bliska podziwiać dalsze zmagania najzdolniejszych tenisistów na świecie, także naszej rodaczki, Igi Świątek. Kolejną wyczekiwaną premierą jest dokument "Arnold" ukazujący barwne życie i karierę Schwarzeneggera. Kulisy życia filmowego Terminatora poznamy już 7 czerwca. Tego samego dnia swoją premierę będzie miał także film "Jesteśmy idealni", pokazujący kulisy castingu do filmu "Fanfik" i przybliżający sylwetki osób, które starały się o rolę Tośka. (PAP Life)

mdn/moc/

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Wiedźmin | Czarne lustro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama