Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 94
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Netflix: "Rozłąka" z Hilary Swank zadebiutuje we wrześniu! Mamy zwiastun!

Serial z gwiazdą "Za wszelką cenę" pojawi się na Netflixie 4 września. Mamy oficjalny zwiastun i zdjęcia!

Stworzony przez Andrew Hinderakera i wyprodukowany przez Jasona Katimsa serial "Rozłąka" ("Away") to nakręcony z rozmachem wzruszający dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe. 

Reklama

Amerykańska astronautka, Emma Green (Hilary Swank), dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi.

Na Ziemi zostawia męża (Josh Charles) i nastoletnią córkę (Talitha Bateman), którzy akurat bardzo jej potrzebują.

Podróż w kosmos staje się coraz bardziej wymagająca, a relacje między członkami załogi i ich rodzinami — coraz bardziej skomplikowane.

"Rozłąka" to opowieść o tym, że czasami, aby sięgnąć gwiazd, trzeba zapomnieć o życiu.

Producentami wykonawczymi serialu są showrunnerka Jessica Goldberg, Matt Reeves, Jason Katims, Edward Zwick, Hilary Swank, Adam Kassan, Andrew Hinderaker, Jeni Mulein i Michelle Lee.

Kim są główni bohaterowie?

Emma Green (Hilary Swank)

Emma Green jest amerykańską astronautką i byłą pilotką Marynarki Wojennej. Uparta, empatyczna, bardzo inteligentna, dowódczyni wyprawy na Marsa. Emma to żona Matta Logana, głównego inżyniera w NASA, z którym mają 15-letnią córkę, Lex.

Matt Logan (Josh Charles)

Matt Logan - inżynier NASA, którego żona Emma Green dowodzi pierwszą misją na Marsie. On sam staje przed ogromnymi wyzwaniami - musi radzić sobie z misją pozostając na Ziemi oraz wychowywać nastoletnią córkę.

Alexis "Lex" Logan (Talitha Bateman)

15-letna Lex to córka astronautów Emmy Green i Matta Logana. Podobnie jak jej ojciec wspiera trzyletnią misję matki, jednocześnie zmagając się z dojrzewaniem.

Misha Popov (Mark Ivanir)

Misza Popov - rosyjski kosmonauta i inżynier. Najbardziej doświadczony członek załogi. Misza ma duże ego, ale potajemnie zmaga się z osobistymi wyrzeczeniami, których musiał dokonać, by znaleźć się w kosmosie.

Kwesi Weisberg-Adebayo (Ato Essandoh)

Kwesi Weisberg-Adebayo jest obywatelem brytyjskim z Ghany. Kwesi (wymawiane Kway-Si) to skromny, wesoły botaniki o głębokiej wierze, który pragnie stworzyć życie na Marsie.

Ram Arya (Ray Panthaki)

Ram Arya to pilot Sił Powietrznych z Indii. Podczas, gdy inni astronauci zmagają się z tęsknotą za rodzinami i dotychczasowym życiem na Ziemi, Ram jest całkiem sam na świecie.

Lu Wang (Vivian Wu)

Lu Wang (chemiczka i astronautka reprezentująca Chiny) cechuje się inteligencją i pragmatyzmem, ale pod tą powłoką skrywa skomplikowane życie osobiste. Zamężna, ma młodego syna.

Melissa Ramirez (Monique Curnen)

Melissa Ramirez, była astronautka, pracuje w ekipie wspierającej załogę Emmy. Pełni rolę łącznika między załogą na Marsie a Ziemią. Melissa zrezygnowała ze swojej kariery dla wymagającego opieki dziecka, jednak próbuje wspierać Emmę i jej rodzinę.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje