Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 548
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najlepsze reality show na Netfliksie. Te programy naprawdę wciągają!

W ostatnich latach programy typu reality show przeżywają swój renesans i ponownie przyciągają przed ekrany miliony widzów. Netflix posiada w swojej bibliotece kilka naprawdę prowokacyjnych i ciekawych tytułów, które sprawią, że z zapartym tchem śledzimy kolejne odcinki.


Niedawna popularność jednego z reality show prezentowanych na Netfliksie pokazał, że ten format ma jeszcze wiele do zaoferowania i wciąż przyciąga wielu widzów przed ekrany. Jakie są najlepsze produkcje z tego gatunku, które możemy znaleźć na Netflix? 

Love Never Lies

Jakiś czas temu zadebiutował drugi sezon programu, który wzbudził wiele emocji. Ogólne założenia programu to: 6 par zamkniętych w dwóch willach, każdy z uczestników jest analizowany przez urządzenie potrafiące wyczytać prawdę lub kłamstwo na podstawie ruchu gałek ocznych. Za każdym razem szczerość nagradzana, a próby oszustwa są karane. Pary nie tylko walczą o wysoką nagrodą pieniężną, ale są też wystawiani na pokusy, w postaci singli, którzy nie mają nic do stracenia. 

Reklama

7 lutego na platformie Netflix zadebiutował finał i podsumowanie nazwane "Reunion", które pokazały, jak potoczył się losy par po zakończeniu programu. W rolę prowadzącej wciela się Maja Bohosiewicz. 

Poza polską wersją programu, dostępna jest również hiszpańska, nie mniej wciągająca. 

Too hot to handle

Atrakcyjni single zostają wysłani do rajskiego kurortu, jednak nie są pewni, do jakiego rodzaju programu się zgłosili. Prawda wychodzi na jaw w momencie, gdy nie ma już odwrotu. Dowiadują się wtedy, że ich imprezowy styl życia i luźne podejście do związków muszą się zmienić. Aby zdobyć nagrodę główną, będą musieli całkowicie zrezygnować z seksu i nauczyć się budować zdrowe i stabilne relacje. 

Produkcja stała się międzynarodowym hitem i powstało kilka wersji programu: z Niemiec, Ameryki Łacińskiej, Brazylii, a wersja z USA liczy już pięć sezonów. 

Miłość jest ślepa

Ciekawa produkcja, która podchodzi do związków od nietypowej strony. Lokalni single poszukują prawdziwej miłości, dobierają się w pary i oświadczają, a wszystko, zanim zobaczą się twarzą w twarz. Po oświadczynach para powraca do świata zewnętrznego i planuje ślub. Czy taki związek ma prawo przetrwać? Prowadzący programu starają się sprawdzić, czy można kochać kogoś bez względu na jego wiek, czy wygląd. 

Format również przypadł do gustu widzom — powstał wersja amerykańska, brazylijska, szwedzka i japońska, a także program pokazujący, jak potoczyło się dalsze życie par: “Miłość jest ślepa: Brazylia. Po ślubie". Uczestnicy programu spotykają się ponownie, powracają dawne dramaty, uczucia, a także pojawiają się ważne odpowiedzi. 

Ultimatum

Reality show, które budzi kontrowersje i prowokuje dyskusje. Pary wystawiają na próbę swoją miłość. Pierwszy odcinek programu jest jednocześnie ostatnim spotkaniem dla par, które następnego dnia poznają nowe osoby, z którymi od teraz zamieszkują. Czy po zakończeniu eksperymentu, związki będą mogły nadal trwać? A może nie ma już nadziei na wspólną przyszłość i nadejdzie czas na ostateczne rozstanie? 

Poza wersją amerykańską powstałą również francuska, a także spin-off "Ultimatum: Queer Love". 

Miłość w spektrum

Program, który jest z jednej strony mało kontrowersyjny - jego podstawą nie są zdrady, wymiany partnerami, czy przymusowy celibat, ale z drugiej skupia się na wyjątkowej grupie społecznej.  

Uczestnikami tego programu są osoby w spektrum autyzmu, które szukają miłości i próbują odnaleźć się w świecie randek i związków. Czy uda im się odnaleźć osoby, które będą gotowe na wyjątkowy związek? 

Oczywiście to nie są wszystkie programy reality, które można znaleźć w ofercie Netflixa. Jest mnóstwo opcji i wariantów tego typu produkcji: od pieczenia ciast, przez robienie tatuaży do tworzenia nowych influencerów i rywalizacji w skomplikowanych zagadkach logicznych. Opcji jest wiele i każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, choć nic tak nie rozgrzewa jak cudze dramy. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: reality show | Netflix: Seriale | Love Never Lies Polska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy