Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najlepsze produkcje na jeden wieczór, które obejrzysz na Netflix

Nie masz zbyt wiele czasu, a chcesz zobaczyć dobry serial w kilka wieczorów? Oto kilka produkcji, które nadrobisz w krótkim czasie, a fabuła jest tak wciągająca, że nie będziesz chciał odejść od telewizora!

"Griselda"

"Griselda" jest fascynującą opowieścią o kobiecie, która wzięła sprawy w swoje ręce. Griselda Blanco budziła strach w ówczesnym świecie, jednocześnie starając się być matką. Prowadziła ogromny biznes narkotykowy, który pozwolił jej rozwinąć skrzydła bizneswoman, choć niekoniecznie jest to zaszczytny tytuł w tym przypadku, bo do swojej władzy szła po trupach. 

Miniserial "Griselda" zapewni nie tylko fascynujące zajęcie na wieczór, ale też przybliży historię jednej z najbardziej niebezpiecznych kobiet Kolumbii, której bało się wielu wpływowych ludzi, w tym sam Pablo Escobar. 

Reklama

"Kompania braci"

Miniserial Netflixa oparty na faktach, będący relacją z frontu II wojny światowej. Serial przedstawia historię Kompanii E 506. pułku piechoty spadochronowej 101 Dywizji Powietrznodesantowej Armii Stanów Zjednoczonych, opowiedziana z punktu widzenia ocalałych żołnierzy. Każdy odcinek jest poprzedzony krótkimi wywiadami z ocalałymi. To historia zwykłych ludzi, którzy musieli dokonać niezwykłych czynów. Wzruszająca opowieść nie tylko o wojnie, ale też o przyjaźni i nawiązywaniu więzi. 

Tytuł oparto na bestsellerowej powieści Stephena E. Ambrose'a. Jego producentami wykonawczymi są m.in. Tom Hanks i Steven Spielberg. 

"Gambit królowej"

Mimo że serial o szachach to emocje nie opuszczają ani jednego odcinka. Anya Taylor - Joy wciela się w postać Beth Harmon - dziewczyny z sierocińca, która ma niezwykły talent do jednej z najstarszych gier świata. Nie dość, że zmaga się z uzależnieniami, to musi odnaleźć swoje miejsce w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Kto będzie jej przyjacielem, a kto pociągnie ją w dół? W obsadzie znalazł się również Marcin Dorociński. 

"Unorthodox"

Serial Netflixa oparty na faktach, powstały na podstawie powieści Debory Feldman zatytułowanej "Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów". Historia dotyczy młodej kobiety, która ucieka z Brooklynu do Berlina przed aranżowanym małżeństwem, które pod każdym względem ogranicza jej życie jako jednostki. Ma zaledwie 19 lat i rozpoczyna naukę w konserwatorium muzycznym. Czy uda jej się odciąć od tej trudnej relacji z religią, rodziną i mężem? 

"Infamia"

Trudny, toksyczny, ciężki — takimi słowami można określić serial "Infamia". Tytuł serialu nawiązuję do łacińskiego określenia dotyczącego utraty czci i dobrego imienia. I taki właśnie los spotyka główną bohaterkę serialu, która nie chce dopasować się do roli, która została jej przypisana. Nie chce wyjść za mąż i porzucić swoje marzenia o muzyce, pragnie żyć jak jej rówieśnicy, ale to nie “wypada" romskiej dziewczynie z tradycyjnej rodzinie. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy