Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 589
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najchętniej oglądane seriale na świecie w tym tygodniu. Perełka Netflixa na szczycie listy!

Po jakie seriale najchętniej sięgaliśmy w ostatnim tygodniu? Oto zestawienie najczęściej oglądanych produkcji na świecie. Jeden z najnowszych hitów Netfliksa podbija listę, ale Griselda nie odpuszcza!

"Jeden dzień"

Serial "Jeden dzień" jest czternastoodcinkową adaptacją powieści Davida Nichollsa. Opowiada historię Emmy Morley i Dextera Mayhewa, którzy 15 lipca 1988 roku — w ostatnim dniu szkoły średniej — rozmawiają ze sobą po raz pierwszy. Następnego ranka ich drogi się rozchodzą. Ale gdzie będą tego jednego zwyczajnego dnia za rok, za dwa lata i w każdym następnym roku?  

W każdym odcinku starsi o rok Dex i Em spotykają się tego jednego dnia. Dorastają i zmieniają się, idą przez życie razem i osobno, doświadczają szczęścia i zawodów miłosnych. Produkcja znajduje się na liście drugi tydzień i wspięła się na sam szczyt listy. 

Reklama

"Love is blind" Sezon 6

Ciekawa produkcja, która podchodzi do związków od nietypowej strony. Lokalni single poszukują prawdziwej miłości, dobierają się w pary i oświadczają, a wszystko, zanim zobaczą się twarzą w twarz. Po oświadczynach para powraca do świata zewnętrznego i planuje ślub. Czy taki związek ma prawo przetrwać? Prowadzący programu starają się sprawdzić, czy można kochać kogoś bez względu na jego wiek, czy wygląd. Na Netfliksie zadebiutował właśnie szósty sezon tego popularnego programu i produkcja od razu zawędrowała na drugie miejsce na liście TOP 10.

"Griselda"

Serial "Griselda" z Sofią Vergarą już czwarty tydzień z rzędu jest na liście TOP 10, jednocześnie będąc w ścisłej czołówce. Najwidoczniej historia Griseldy Blanco, siejącej postrach kobiety przypadła widzom do gustu. 

Będąc zafascynowani fenomenem kobiety, której bał się sam Pablo Escobar, postanowiliśmy zapytać eksperta o to, jaka byłą prawdziwa Griselda i w jakim stopniu produkcja Netflixa oddaje rzeczywistość "Matki przemytu". Rozmowę z dr. hab. Piotrem Chomczyńskim można usłyszeć tutaj. 

"Turysta" Sezon 1

Na 4. miejscu rankingu uplasował się serial, który niestety nie jest dostępny w polskiej wersji Netflixa. W główną rolę wciela się Jamie Dornan, a jego postać cierpi na amnezję. Mężczyzna budzi się na australijskim odludziu. Musi wykorzystać posiadane wskazówki, żeby odkryć swoją tożsamość, zanim dogoni go przeszłość. Serial dopiero zaczyna zdobywać popularność.  

"Już mnie nie oszukasz"

Serial powstał na podstawie powieści Harlana Cobena, znanego autora kryminałów. Krótka, 8-odcinkowa produkcja opowiada o byłej żołnierce, która wpada na ślad wymierzonego w nią spisku, ściśle związanego z jej przeszłością. Kiedy Maya instaluje kamerę, aby mieć oko na swoją córkę, przeżywa szok. W jej domu pojawia się mężczyzna, którego od razu rozpoznaje. Serial jest jednym z najdłużej utrzymujących się na liście TOP 10 - jest na niej już 7 tygodni. 

"Taylor Tomlinson: Have It All"

W swoim trzecim stand-upie zrealizowanym dla serwisu Netflix Taylor Tomlinson opowiada o posiadaniu wymarzonej pracy, znajdowaniu idealnego partnera oraz radzeniu sobie z lękami i bezsennością, zadając jednocześnie odwieczne pytanie: czy naprawdę można mieć wszystko? 

Produkcja zadebiutowała 13 lutego na platformie, ale na listę TOP 10 trafił dopiero teraz, zatrzymując widzów na 2,600,000 godzin. 

"Amerykański Koszmar" Sezon 1

Dokument o bardzo podejrzanej sprawie, która od razu postawiła "ofiary" w niekorzystnym świetle. Historia napadu na pewien dom oraz porwania, która okazała się nie być do końca prawdą. Czy współczesny świat zbyt szybko wydaje osądy? Produkcja twórców serialu "Oszust z Tindera" znajduje się na liście już piąty tydzień z rzędu. 

"Wojownik" Sezon 1

Druga połowa XIX wieku. Ah Sahm (Andrew Koji) jest cudownym dzieckiem sztuk walki, który przybywa w tajemniczych okolicznościach z Chin do San Francisco, gdzie zaczyna pracować dla jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych w Chinatown. Produkcja debiutuje na liście najchętniej oglądanych seriali, gromadząc widownię przez 14,100,000 godzin. 

"Resident alien" Sezon 1

Produkcja, która jeszcze nie jest dostępna w Polsce. Lekarz z małego miasteczka próbuje dostosować się do otoczenia - co nie jest łatwe, gdy jest się prowadzącym tajną misję kosmitą, który zgubił swój statek. Serial będzie dostępny w naszym regionie od 1 marca. 

"Dr House" Sezon 1

Listę zamyka produkcja, której właściwie nikomu nie trzeba przedstawiać. Grupa lekarzy na czele z charyzmatycznym, acz aspołecznym doktorem House'em diagnozuje nietypowe choroby, niejednokrotnie ratując życie pacjentom. Pierwszy sezon znajduje się na liście najchętniej oglądanych już drugi tydzień z rzędu.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy