Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na ten serial czekamy od dawna. Kolejny wielki hit Netfliksa?

Właśnie ukazał się zwiastun długo oczekiwanego serialu "Ripley". W produkcji, która na początku kwietnia wzbogaci ofertę Netfliksa w głównej roli występuje znany z "Dobrych nieznajomych" i "Spectre" Andrew Scott.

"Ripley": Serialowa wersja kinowego hitu

Tom Ripley to mieszkający w Nowym Jorku oszust, który na prośbę zamożnego mężczyzny wyjeżdża do Włoch z zadaniem sprowadzenia do domu krnąbrnego i rozrywkowego syna swojego zleceniodawcy. Okazuje się jednak, że cała sprawa nie jest będzie taka prosta - Ripley zostaje wciągnięty w świat pełen oszustów i kłamstw.

Serial, podobnie jak film "Utalentowany pan Ripley" (1999) z Mattem Damonem w roli głównej, jest oparty na powieści autorstwa Patricii Highsmith. Pierwotnie miniserial miał zadebiutować na Showtime, jednak finalnie znalazł nowy dom na platformie Netflix.

Reklama

"Ripley": Gwiazdorska obsada

W główną rolę wcielił się znany z "Sherlocka" oraz "Fleabag" Andrew Scott. Na ekranie partnerować mu będą Dakota Fanning (jako Marge Sherwood) oraz Johnny Flynn (jako Dickie Greenleaf).

"Ripley": Kiedy i gdzie oglądać?

Wszystkie osiem odcinków zostało napisanych i wyreżyserowanych przez Stevena Zaillina. Pojawią się one na Netfliksie 4 kwietnia.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy