Reklama

Meghan Markle skończyła 40 lat! Elżbieta II przesyła życzenia

Na kontach społecznościowych rodziny królewskiej pojawiły się życzenia skierowane do Meghan Markle. Elżbieta II postanowiła uczcić 40 urodziny żony księcia Harrego mimo napiętej sytuacji jaka panuje w rodzinie królewskiej.

Niezwykłe fotografie

Trzy niezwykłe zdjęcia i życzenia: "Życzę dziś księżnej Sussex wszystkiego najlepszego!". W taki sposób królowa Elżbieta II postanowiła uczcić 40. urodziny Meghan Markle. Zdjęcia nie są przypadkowe i ukazują niezwykłe chwile, kiedy to jeszcze w rodzinie królewskiej zdawała się panować sielankowa atmosfera. Na jednym z wybranych przez Królową zdjęć widzimy Meghan i królową Elżbietę II w trakcie ich pierwszej oficjalnej podróży. W 2018 roku zdjęcia z tej podróży obiegły świat, świadcząc o bardzo bliskich i ciepłych relacjach królowej i księżnej.

Druga fotografia ukazuje księcia Harry'ego i Meghan podczas ich podróży po Afryce z małym Archiem we wrześniu 2019 roku, trzecie zdjęcie pokazuje roześmianych małżonków uchwyconych w trakcie uroczystości Endeavour Awards w 2020 roku, jednego z ich ostatnich królewskich zobowiązań.

Reklama

William, Kate i Karol dołączają do życzeń

W ciągu kilku minut książę William i księżna Kate oraz książę Karol i księżna Kornwalii dodali własne wiadomości urodzinowe skierowane do Meghan. Fani royalsów pochwalili ten gest, tym bardziej że atmosfera pomiędzy członkami rodziny jest napięta. Jeszcze nie opadły emocje po głośnym wywiadzie Maghan i Harry'ego, gdy media podały informację, że książę Harry pisze swoje wspomnienia, które mają się ukazać w przyszłym roku. Ta informacja była ogromnym zaskoczeniem dla całej rodziny królewskiej i zapewne po raz kolejny przyjdzie im przełknąć gorzką pigułkę. (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje