Reklama

Meghan i Harry: Nowy skandal! Ujawnili pikantne szczegóły?

W zeszłym roku światło dzienne ujrzała książka "Finding Freedom" opisująca głośne odejście pary z monarchii brytyjskiej. Teraz do mediów trafiła informacja, że biografia zostanie uzupełniona o nowy rozdział. Tym razem zostaną ukazane losy książęcej pary, po tym jak zamieszkali w USA!

Dokładnie 8 stycznia 2020 roku Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia funkcji członków rodziny królewskiej, jednak zapewnili, iż nadal będą ją wspierać. Sześć miesięcy po tym wydarzeniu ukazała się wspomniana wcześniej biografia napisana przez Omida Scobie i Carolyn Durand. Publikacja ta wywołała wielki skandal, ponieważ książka zdradzała powody, dla których para z Sussex zdecydowała się opuścić pałac Buckingham.

Zobacz też: Meghan Markle przestała używać książęcego tytułu. Książę Harry nadal się nim posługuje

Sytuację ostatnio podkręcił również ostatni wywiad Harry'ego i Meghan u Oprah Winfrey, w którym zdradzili naprawdę intymne szczegóły z ich życia. Szczerze opowiedzieli, jak wyglądało ich życie, kiedy mieszkali z rodziną królewską. Para jednak nie zamierza wyciszać kontrowersyjnych sytuacji. Teraz do mediów trafiła informacja, że biografia zostanie uzupełniona o nowy rozdział. Tym razem zostaną ukazane losy książęcej pary, po tym jak zamieszkali w USA.

Reklama

Aktualizacja biografii Harry'ego i Meghan

W uaktualnionej wersji znajdziemy opis wywiadu u Oprah, relacje pary na wieść o śmierci księcia Filipa, a także zostanie ukazana ich batalia z mediami. Nie zabraknie również wątku poświęconego narodzinom Lilibet Diany.

"Jak czytam w sieci, z tego powodu może zostać mu zabrany tytuł książęcy. Może książęcy straci, ale na tytule książki zyska" - stwierdził Daniel Dyk.

Uaktualniona wersja ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Data premiery została ustalona na 31 sierpnia, która jest jednocześnie 24. rocznicą śmierci księżnej Diany. Ciekawe czy takie posunięcie ze strony książęcej pary faktycznie będzie dla nich takie opłacalne.

Zobacz też: Netflix: Meghan Markle stworzy serial animowany o wybitnych kobietach


Autor: Natalia Krzywoń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama