Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 591
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Keri Russell zagra główną rolę w thrillerze politycznym "The Diplomat"

Keri Russel, aktorka znana m.in. z takich produkcji, jak "Felicity", czy "Zawód: Amerykanin", wcieli się w tytułową rolę w nowym serialu dramatycznym Netfliksa "The Diplomat". Aktorka jest również producentką, kręconej w Wielkiej Brytanii, produkcji. Co wiemy o "The Diplomat"?

"The Diplomat": Szczegóły dotyczące produkcji

Showrunnerką i producentką wykonawczą "The Diplomat" ma być Debora Cahn, była producent wykonawcza seriali takich jak "Prezydencki poker" oraz "Homeland", a także scenarzystka sześciu sezonów "Chirurgów".

"The Diplomat" będzie koncentrował się na zawodowej dyplomatce Kate Wyler ( w tej roli Keri Russell), która dostaje ważną pracę, stawiającą ją na pierwszej linii międzynarodowego kryzysu. Praca okazuje się przekraczać jej możliwości, co ma znaczący wpływ na jej małżeństwo i polityczną przyszłość.

Według informacji zamieszczonych przez "Deadline", serial będzie składał się z ośmiu 50-minutowych odcinków, a zdjęcia powstaną w Wielkiej Brytanii.

Reklama

Keri Russell: Kilka słów o aktorce

Urodzona w Kalifornii Russell zaczynała swoją karierę w "wylęgarni gwiazd" - popularnym dziecięcym programie "Klub Myszki Miki" (występowali w nim m.in. Christina Aguilera, Ryan Gosling, Britney Spears czy Justin Timberlake).

Popularność zyskała jednak dopiero dzięki znanemu także w Polsce serialowi "Felicity". Jako sympatyczna studentka próbująca odnaleźć się w Nowym Jorku szybko podbiła serca telewidzów. Kreację docenili także dziennikarze, przyznając jej nagrodę Złotego Globu za najlepszą kreację kobiecą w serialu.

Widzowie mogą ją jeszcze kojarzyć z takich produkcji, jak: "Mission: Impossible 3", "Ewolucja planety małp", czy "Zawód: Amerykanin".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Keri Russell
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy