Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 409
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Już nie żyjesz": Garret Dillahunt w 3. sezonie serialu!

Za niespełna miesiąc na Netfliksie zadebiutuje 3. odsłona hitowego "Już nie żyjesz". Choć do premiery zostało jeszcze kilka tygodni, w mediach pojawiła się właśnie informacja, że w serialu zobaczymy Garreta Dillahunt. Aktor wcieli się w agenta Glenna Moranisa, który ma badać sprawę morderstwa Steve'a (James Marsden).

"Już nie żyjesz": Premiera 3. sezonu

Fabuła czarnej komedii koncentruje się wokół losów spiętej i spokojnej wdowy (Applegate) oraz jej nowej przyjaciółki, która ukrywa tajemnicę z przeszłości. Producentami serii są Liz Feldman, Will Ferrell, Adam McKay. W serialu w głównych rolach zobaczymy Christiną Applegate oraz Lindę Cardellini.

Applegate została doceniona za swoją rolę - otrzymała nominacje do Złotego Globu, Critics’ Choice Awards, Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych. Jednak aktorka pozostaje skromna, mówiąc, że sukces zawdzięcza Liz Feldman i Lindzie Cardellini, która w serialu gra jej najlepszą przyjaciółkę.

Reklama

"W jaki sposób mam to powiedzieć? Tak, żeby to miało sens? Nie ma mnie bez Lindy, a Lindy nie ma beze mnie. Serial otrzymał wiele nominacji - to by się nie stało, gdyby nie udział Lindy i Liz" - mówiła Applegate w rozmowie z Los Angeles Times.

Finałowa seria "Już nie żyjesz" trafi na Netflix 17 listopada. Już teraz wiadomo, że w ostatnim sezonie na ekranach pojawi się nowy bohater. W roli agenta Glenna Moranisa, który zbada sprawę morderstwa Steve'a (James Marsden) zobaczymy Garreta Dillahunta. Aktora mogliśmy dotychczas oglądać w takich produkcjach, jak: "Ostry dyżur", "Ostatni dom po lewej", "Tożsamość Szpiega".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy