Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 548
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Już mnie nie oszukasz": Kolejny serial na motywach powieści Harlana Cobena. Jest zwiastun

Opublikowano zwiastun kolejnego serialu na motywach powieści płodnego amerykańskiego autora - Harlana Cobena. Tym razem widzowie poznają mrożącą krew w żyłach historię Mayi Stern. To nie ostatnia ekranizacja prozy Cobena. Trwają prace nad kolejnymi serialami.

Netflix: Ekranizacje Harlana Cobena

Jak dotąd siedem powieści Harlana Cobena, płodnego amerykańskiego autora zostało przekształconych w produkcje Netflixa: trzy w Wielkiej Brytanii "Safe" (2018); "The Stranger" (2020); "Stay Close" (2021), dwie w Polsce "W głębi lasu" (2020); i "Zachowaj spokój" (2022), a także po jednej w Hiszpanii "The Innocent" (2021) i Francji "Gone For Good" (2021).

Reklama

Wkrótce na platformie zadebiutuje kolejna ekranizacja powieści Cobena. Tym razem będzie to historia Mayi Stern, którą widzowie będą mieli okazję poznać w produkcji o tytule "Już mnie nie oszukasz".

"Już mnie nie oszukasz": Co wiemy o serialu?

Książka Harlana Cobena o tytule "Już mnie nie oszukasz" miała premierę w 2016 roku. Serialowa ekranizacja będzie liczyć osiem odcinków i zadebiutuje na Netfliksie 1 stycznia 2024 roku.

O czym będzie "Już mnie nie oszukasz"? Serial śledzi losy Mayi Stern (Michelle Keegan), która próbuje pogodzić się z brutalnym morderstwem swojego męża Joego (Richard Armitage). Jednak kiedy Maya instaluje kamerę, aby mieć oko na swoją córkę, przeżywa szok. W jej domu pojawia się bowiem mężczyzna, którego od razu rozpoznaje. To jej mąż, o którym myślała, że nie żyje. 

Detektyw sierżant Sami Kierce (Adeel Akhtar) prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Joego, zmagając się jednocześnie z własnymi sekretami. Siostrzenica i siostrzeniec Mayi - Abby i Daniel - próbują odkryć prawdę o morderstwie ich matki, do którego doszło kilka miesięcy wcześniej. Czy te dwie sprawy są ze sobą powiązane? "Fool Me Once" śledzi losy tych bohaterów i ich ekscytujące poszukiwania, które ujawnią szokujące tajemnice i zmienią ich życie na zawsze. W roli Judith Burkett, opiekuńczej matki Joe, Joanna Lumley - czytamy w oficjalnym opisie Netfliksa.

W sieci pojawił się zwiastun "Już mnie nie oszukasz". Widzowie mogą spodziewać się mocnego thrillera z wątkiem kryminalnym. To nie ostatni serial na motywach powieści Harlana Cobena. Mówi się o powstaniu ekranizacji takich powieści jak: "Sześć lat później", "O krok za daleko" oraz serii "Myron Bolitar".

Czytaj więcej: Harlan Coben i "Zachowaj spokój": Jedno zdarzenie zmienia wszystko

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Już mnie nie oszukasz | Harlan Coben
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy