Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 203
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Harry i Meghan ogłosili, o czym będzie ich pierwszy projekt dla Netflixa

Dokument poświęcony grupie weteranów wojennych z całego świata, którzy biorą udział w Igrzyskach Weteranów (Invictus Games) będzie pierwszym projektem Meghan Markle i księcia Harry'ego dla Netflixa. Serial wyprodukowany przez ich firmę Archewell Productions będzie nosił tytuł "Heart of Invictus".

W serialu ukazane zostaną losy byłych żołnierzy, którzy przygotowują się do Igrzysk Weteranów (Invictus Games). To międzynarodowe, wielodyscyplinarne zawody sportowe, które odbywają się pod patronatem księcia Harry'ego.

Reklama

Biorą w nich udział weterani wojenni, którzy zostali ranni w misjach. Nazwa pochodzi od łacińskiego słowa invictus, które oznacza "niepokonany". Inspiracją do zorganizowania igrzysk był amerykański turniej Warrior Games.

Pierwsze igrzyska miały miejsce we wrześniu 2014 w Londyńskim Parku Olimpijskim Królowej Elżbiety. Zawody, które miały odbyć się w 2020 roku w Hadze, zostały przełożone na rok 2022. Wieloodcinkowy serial, który firma Archewell Productions realizuje we współpracy z Fundacją Invictus Games, będzie pokazywał losy zawodników przygotowujących się do tego wydarzenia. Za reżyserię i produkcję odpowiadają Orlando von Einsiedel i Joanna Natasegara.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje