Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 601
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Arnold powróci do swojej kultowej roli? Netflix ma nowy pomysł na "Terminatora"

Netflix postanowił odświeżyć widzom jeden z najbardziej kultowych filmów! Streamingowy gigantów przygotowuje wersję anime "Terminatora". Czy w swoją rolę ponownie wcieli się Arnold Schwarzenegger?

Najnowszy serial, który pojawi się na platformie Netflix, ma potraktować poprzednie filmy z szacunkiem, uznając je jako kanon. Scenarzysta produkcji, Mattson Tomlin, składa przepełniające nadzieją obietnice: 

"Nie będziemy udawać, że trzeci film nie miał miejsca. Nie będziemy udawać, że szósty film nie miał miejsca". 

Ale nie obejdzie się bez zaskoczeń.

"Terminator Zero": Nowa wersja opowieści

Najnowsza produkcja ze świata "Terminatora" będzie nie tylko serialem, ale również zostanie zrealizowany w wyjątkowy sposób — będzie animacją, za która będzie odpowiadać studio, które stworzyło taki hit jak "Ghost in the Shell". Najnowsza produkcja ma przekroczyć oczekiwania widzów. 

Reklama

Zamiast broni zobaczymy samurajskie miecze, zamiast strzelanin - epickie pojedynki na ostrza. Jednak nowa produkcja będzie odróżniał się od filmów jednym najważniejszym elementem: brak rodziny Connorów — Sary i Johna.  

"Myślę, że nadszedł czas, aby wejść w nowe postacie i nie obciążać się kolejną sagą o Johnie i Sarah Connor. Miało to miejsce kilka razy. Jest wiele nawiązań do innych filmów" - zdradza Tomlin, scenarzysta serialu.

Akcja serialu rozgrywa się w 1997 roku, tuż przed Dniem Sądu, czyli wojną między ludźmi i maszynami, która trwała kolejne dekady. Jednak nie zabraknie doskonale znanych motywów, czyli podróży w czasie. Tym razem wojowniczka z przyszłości zostaje wysłany, by chronić naukowca Malcolma Lee, który pracuje nad stworzeniem konkurencyjnego AI. W tym samym czasie poluje na niego Terminator z przyszłości, które zagrozi jego trójce dzieci.  

"Wiedziałem, że chcę opowiedzieć historię podróży w czasie i wiedziałem, że chcę opowiedzieć wielopokoleniową sagę przypominającą Ojca Chrzestnego, która ostatecznie będzie podążać za rodziną z dziećmi" - mówi Tomlin. 

Nie wiemy jeszcze, kto użyczy swojego głosu animowanym postaciom, nie mamy również potwierdzenia co do udziału Arnolda Schwarzeneggera. 

"Terminator Zero": Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinki "Terminatora Zero" zadebiutują na Netfliksie 29 sierpnia 2024 roku.  

 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Terminator | Arnold Schwarzenegger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy