Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Coming Out Colton": Znany celebryta dokonał "coming outu" przed kamerami

Colton Underwood, celebryta, któremu sławę przyniósł udział w programie "The Bachelor", nawiązał współpracę z platformą streamingową Netflix. Jej owocem będzie serial, ukazujący drogę, którą Underwood przebył, by dokonać "coming outu". Przedstawiamy kilka faktów z życia Coltona Underwooda.

"Coming Out Colton": Coming out na wizji

W tym roku Colton Underwood poinformował, że jest gejem. W nowej netfliksowej produkcji celebryta stara się pokazać cały proces tzw. "coming outu".

Underwood wpadł na rewolucyjny pomysł. Pozwolił on, by kamery towarzyszyły mu podczas jednego z najtrudniejszych wyzwań w jego życiu. Colton spotykał się z bliskimi, których informował o swojej prawdziwej orientacji. W "Coming Out Colton" celebryta skonfrontował się także ze swoją byłą partnerką.

Spotkanie z rodzicami

Colton Underwood stwierdził, że zawsze wiedział, że różni się od swoich kolegów. W rozmowie ze swoimi rodzicami wyznał, że fakt, że jest gejem, dotarł do niego, gdy Underwood miał sześć lub siedem lat. 

Reklama

"The Bachelor" umożliwił mu "coming out"

"The Bachelor" to amerykański program reality show, w którym kobiety walczą o względy tytułowego "kawalera". Colton Underwood wyznał, że udział w tym programie umożliwił mu dokonanie "coming outu". Jednocześnie udział w show był dla niego wielkim obciążeniem psychicznym.

Gwiazdor zrozumiał, że udział w "The Bachelor" był częścią procesu, który umożliwił mu zrozumienie samego siebie.

Zobacz też: "Na sygnale": Odcinek 344. Anna pomoże złodziejowi?

Colton Underwood czuł, że ciążyła na nim presja

Podczas jego udziału w telewizyjnym show, nie było tajemnicą, że Colton nigdy wcześniej nie uprawiał seksu. W związku z tym celebryta czuł na sobie wielką presję, podczas spotkań z potencjalnymi kandydatkami na żonę. Underwood zawarł więc z twórcami pewną umowę. Kamery miały pokazać jego kwitnącą miłość do jednej z uczestniczek programu, choć w rzeczywistości Colton nie zamierzał iść z nią do łóżka.

Underwood spędził wieczór w towarzystwie swojej partnerki, mając na sobie dresy i koszulkę, pomimo tego, że w ich hotelowym pokoju było bardzo gorąco.

Colton wyznał też, że ostatecznie jego partnerką została Cassie Randolph, ponieważ wierzył, że wystarczyło, by znalazł odpowiednią kobietę, by się w niej zakochać. Tak się jednak nie stało.

Underwood miał sądowy zakaz zbliżania się do swojej partnerki

W pewnym momencie w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Cassie Randolph złożyła wniosek o zakazanie Underwoodowi zbliżania się do niej. Argumentowała go, twierdząc, że Colton założył w jej samochodzie nadajnik GPS, za pomocą którego ją śledził, a także nachodził ją oraz jej rodzinę.

Gwiazdor wyznał, że to był moment, w którym zrozumiał, że był tak przywiązany do tradycyjnych wartości, że nie potrafił być szczęśliwy.

Colton Underwood próbował popełnić samobójstwo

Underwood wyznał też, że po rozstaniu z Randolph jego życie wydawało mu się pozbawione sensu. Nie mógł zrozumieć, dlaczego jego pastor i przyjaciele twierdzili, że jego orientacja seksualna była grzechem. To sprawiło, że próbował popełnić samobójstwo. 

Colton Underwood chce zostać ojcem

W trzecim odcinku swojej netfliksowej serii Colton Underwood oznajmił, że marzy o tym, by w przyszłości wyjść za mąż i spełnić się w roli ojca. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy