Reklama

"Cobra Kai": Początek kolejnego sezonu już w Sylwestra!

Data premiery czwartego sezonu „Cobra Kai” została ogłoszona przez Netflix w sobotę, w trakcie tzw. „TUDUM”, czyli wydarzenia, na którym zaprezentowano nowości platformy streamingowej, a także informacje o kontynuacjach największych hitów. Wraz z datą premiery, która wypada dokładnie w Sylwestra, Netflix zaprezentował krótki zwiastun czwartego sezonu „Cobra Kai”.

"Cobra Kai" - nowy sezon

Trzeba przyznać, że szefowie Netfliksa mają nosa do seriali. Najlepszym na to dowodem są losy serialu "Cobra Kai". Emitował go serwis serwisu Youtube, ale po dwóch sezonach został tam skasowany. Produkcję przejął Netflix i zrobił z niej hit. Trzeci sezon serialu cieszył się ogromną popularnością, a fani nie mogą się już doczekać premiery sezonu numer cztery. Właśnie ogłoszono jej datę - 31 grudnia.

"Cobra Kai" to kontynuacja historii znanej z serii popularnych filmów "Karate Kid". William Zabka i Ralph Macchio powracają w nim do zagranych tam ról Johnny’ego Lawrence’a i Daniela LaRusso. Tym razem głównym bohaterem produkcji jest czarny charakter oryginalnego filmu, Lawrence, który stara się na nowo ułożyć swoje życie. Założona przez niego szkoła karate, tytułowa Cobra Kai, przynosi mu sukcesy, ale i kolejne kłopoty.

Reklama

Spektakularne powroty

Znakiem rozpoznawczym serialu "Cobra Kai" są powroty aktorów wcielających się w postaci znane z serii "Karate Kid". To nie tylko Zabka i Macchio, ale też Martin Kove, który gra nauczyciela karate z piekła rodem, Johna Kreesego. W trzecim sezonie serialu gościnnie wystąpiła też Elizabeth Shue, która w filmie "Karate Kid" wcieliła się w postać obiektu westchnień Macchio i Lawrence’a. Pojawiły się również m.in. gwiazdy filmu "Karate Kid 2": Tamlyn Tomita i Yuji Okumoto.

To jednak nie koniec powrotów. W czwartym sezonie "Cobra Kai" wróci też Thomas Ian Griffith, dla którego będzie to pierwsza rola aktorska od 2007 roku. Ponownie zagra postać Terry’ego Silvera, czarnego charakteru trzeciej części "Karate Kida", współwłaściciela szkoły karate Cobra Kai, którą po latach wskrzesił Lawrence. Silver, razem ze swoim przyjacielem Kreesem, ponownie przejęli szkołę i postarają się narobić kłopotów zmuszonym do współpracy Lawrence’owi i LaRusso. Zapowiada się pojedynek, który może zmienić wiele w życiu głównych bohaterów serialu. "Gdybyś powiedział mi rok temu, że bezpieczeństwo naszej rodziny zależeć będzie od turnieju karate, wzięłabym to za żart" - ogłasza w zwiastunie nowego sezonu grająca żonę Daniela LaRusso, Courtney Henggeler. (PAP Life)

kal/ gra/

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje