Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 595
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bridgertonowie": Serial pobił kolejny rekord!

W pierwszy weekend po premierze drugiego sezonu "Bridgertonowie" osiągnęli spektakularny sukces! Jak podał Netflix, produkcja pobiła rekord oglądalności dla serialu anglojęzycznego. Widzowie poświęcili łącznie 193 mln godzin na oglądanie 2. sezonu serialu.

"Bridgertonowie": Co w 2. sezonie?

Serial "Bridgertonowie" jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji dostępnych w serwisie Netflix. Pierwszy sezon, który pojawił się tam 25 grudnia 2020 roku, podbił serca widzów na całym świecie. 

Fani serii na drugą odsłonę musieli jednak czekać dość długo, zdjęcia znacząco opóźniła bowiem pandemia koronawirusa. Nie ma się więc co dziwić, że oczekiwania względem drugiego sezonu są wysokie.

Reklama

Akcja drugiego sezonu skupia się na losach Anthony'ego (Jonathan Bailey), który poszukuje swojej debiutantki. 

"Bridgertonowie" po raz kolejny hitem Netfliksa

Jak podał Netflix, "Bridgertonowie" pobili rekord oglądalności dla serialu anglojęzycznego w pierwszy weekend po premierze. Zgodnie z oświadczeniem platformy, widzowie na oglądanie drugiej odsłony serialu mieli poświęcił łącznie 193 miliony godzin! Jest to jednak wynik słabszy niż osiągnięcie dotychczasowego lidera w tej kategorii, czyli serialu "Dom z papieru". Premierę pierwszej części 5. sezonu hitowej produkcji według danych Netfliksa w tym samym odcinku czasu oglądano aż 201,9 milionów godzin.swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy