Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 616
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barack Obama mógł zagrać w serialu twórców "Gry o tron", ale odrzucił propozycję?

Niebawem na Netfliksie zadebiutuje nowy serial twórców "Gry o tron" zatytułowany "Problem trzech ciał". Były prezydent, Barack Obama jest fanem powieści, na podstawie której powstała produkcja, ale nie zdecydował się podjąć roli proponowanej przez twóców.


Już za kilka dni, dokładnie 21 marca, na Netfliksie zadebiutuje nowy serial twórców głośnego serialu, jakim była "Gra o tron". Tym razem David Benioff i DB Weiss wzięli na tapet pewną powieść, której fanem jest Barack Obama. Gdy się o tym dowiedzieli, zaproponowali mu rolę. 

"Problem trzech ciał": Propozycja dla Obamy

David Benioff i DB Weiss raczej nie mają problemów, by namówić kogokolwiek na współpracę po tym, jak "Gra o tron" okazała się międzynarodowym hitem. Jednak znalazła się jedna osoba całkowicie odporna na ich prośby, a konkretnie były prezydent USA - Barack Obama. Miał on otrzymać krótką, epizodyczną rolę. Mimo swojej sympatii do tej serii, nie zgodził się wziąć udział w przedsięwzięciu i odpisał twórcom krótkim, zabawnym liścikiem. 

Reklama

"Jeśli kiedykolwiek dojdzie do prawdziwej inwazji kosmitów, myślę, że powinienem oszczędzić sobie tego kryzysu" - odpisał Barack Obama. 

"Problem trzech ciał": O czym jest serial?

"Problem trzech ciał’ jest największym projektem duetu twórców od czasu "Gry o tron". Serial skupia się na kilku postaciach, które starają się powstrzymać inwazję kosmitów. Powieść, na której bazuje produkcja, jest pierwszym tomem trylogii, a jej akcja zaczyna się w Chinach podczas rewolucji kulturowej.  

W wywiadzie dla BBC Weiss powiedział, że on i Benioff byli oczarowani złożonością tej książki, nazywając ją "niepodobną do niczego, co kiedykolwiek czytaliśmy, a z pewnością od niczego, co kiedykolwiek rozważaliśmy przenieść na ekran". 

W obsadzie nowego serialu znaleźli się John Bradley, Benedict Wong, Liam Cunningham, Jonathan Pryce, Rosalind Chao, Jess Hong, Zene Tseng, Eiza González i Marlo Kelly. 

Czy będą ekranizowane kolejne tomy tej powieści? Tego dowiemy się prawdopodobnie jakiś czas po premierze nowego serialu. 

"Problem trzech ciał" zadebiutuje na Netfliksie 21 marca. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Problem trzech ciał | David Benioff
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy