Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 358
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Awantura": Nowy serial od A24 wkrótce na Netfliksie. O czym będzie?

W sieci pojawił się zwiastun nowej czarnej komedii od Netfliksa - "Awantura". W rolach głównych widzowie zobaczą Stevena Yeuna i Ali Wong. Serial został stworzony przez studio A24, odpowiedzialne za m.in. "Wszystko wszędzie naraz".

Netflix udostępnił zwiastun wyczekiwanej czarnej komedii "Awantura", w której występują Steven Yeun i Ali Wong. Ujawniono również datę premiery - 6 kwietnia. Serial będzie składał się z 10 odcinków, z których każdy będzie trwał około 30 minut.

"Awantura": O czym będzie serial?

Serial śledzi losy dwójki nieznajomych, którzy mieli wypadek drogowy. Wybuchowy pracownik fizyczny Danny Cho (Yeun) wdaje się w konflikt z idealną przedsiębiorczynią Amy Lau (Wong). "W kolejnych odcinkach tego poruszającego i obfitującego w czarny humor serialu spór między nimi się zaognia, ukazując historię ich życia i związków" - czytamy w opisie Netfliksa.

Reklama

Zwiastun ujawnia, że jednym z motywów przewodnich serialu będzie zemsta.

W serialu oprócz wspomnianych aktorów występują: Joseph Lee, Young Mazino, David Choe, Patti Yasutake, Maria Bello, Ashley Park, Justin H. Min, Mia Serafino, Remy Holt, Andrew Santino i Rek Lee.

"Ali Wong, Steven Yeun, A24 i Netflix. To zespół marzeń i jestem zaszczycony, że mogę z nimi współpracować" – powiedział Lee w oświadczeniu, gdy serial został po raz pierwszy zaprezentowany.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Awantura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy