Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"1899": Maciej Musiał w międzynarodowym hicie. Widzowie zachwyceni

Serial "1899" zadebiutował na Netfliksie 17 listopada i od razu stał się wielkim hitem. Produkcja twórców "Dark" zyskała uznanie na całym świecie. W obsadzie pojawił się polski akcent - Maciej Musiał zagrał jednego z bohaterów.

"1899": O czym jest serial?

Rozpisana na osiem odcinków historia śledzi tajemnicze losy statku z imigrantami, który płynie z Europy do Nowego Jorku.

Pasażerowie reprezentują różne środowiska i narodowości, ale wszyscy mają te same marzenia i nadzieję na odmianę losu w nowym stuleciu oraz nowe życie za granicą. Gdy niespodziewanie na otwartym morzu napotykają drugi statek, który od miesięcy uważano za zaginiony, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót.

"1899": Obsada. Maciej Musiał wśród europejskich gwiazd

W obsadzie "1899" znajdują się: Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Lucas Lynggaard Tønnesen, Rosalie Craig, Clara Rosager, Maria Erwolter, Yann Gael, Mathilde Ollivier, Jose Pimentao, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Fflyn Edwards, Alexandre Willaume i Anton Lesser. Odgrywane przez nich postacie mówią w swoich ojczystych językach, a serial jest wielojęzyczną opowieścią. Polskim akcentem jest rola Macieja Musiała.

Reklama

Maciej Musiał wcielił się w Olka, polskiego palacza okrętowego. W sieci pojawiły się pozytywne opinie na temat aktora, nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim poza granicami naszego kraju. Widzowie zachwycają się nie tylko grą aktorską Musiała, ale przede wszystkim aparycją.

Na platformie Tik Tok można znaleźć wiele filmów, w których twórcy zachwycają się aktorem. Niestety, nie zabrakło także komentarzy, że wątek Olka nie został dobrze rozwinięty w serialu.

"1899": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "1899" jest dostępny na Netfliksie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy