Reklama

Naznaczony

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 113
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Naznaczony": Miał być hit, a został... niesmak. Wszystko przez Piotra Adamczyka?

Dokładnie 10 lat temu – jesienią 2009 roku – na antenie TVN pojawił się pierwszy polski thriller w odcinkach. Serial „Naznaczony” miał być wielkim hitem stacji, a pozostał w pamięci widzów jako jedna z jej największych porażek. Mówiono, że produkcję położył odtwórca głównej roli – Piotr Adamczyk.

Rola Tadeusza Krala miała być punktem zwrotnym w karierze Piotra Adamczyka, który po wielkim sukcesie filmów o Janie Pawle II miał szansę zostać międzynarodową gwiazdą, a niespodziewanie zaczął być kojarzony przede wszystkim z... komediami romantycznymi i niewiele wymagającymi rólkami amantów.

Reklama

Choć filmy "Nie kłam kochanie" i "Lejdis" z jego udziałem były hitami, to jednak udział w nich nie spełniał ambicji aktora. Nic dziwnego, że propozycję zagrania w mrocznym "Naznaczonym" Piotr Adamczyk przyjął bez chwili wahania...

Niestety, dopiero po premierze okazało się, że w ogóle nie pasował do konwencji, w jakiej utrzymana była produkcja TVN. Nie jest tajemnicą, że Piotr Adamczyk nie był pierwszym wyborem producenta "Naznaczonego" do roli Krala.

Skromnego nauczyciela matematyki, którego życie wywraca się do góry nogami za sprawą tajemniczego Nieznajomego (Arkadiusz Bazak), miał zagrać... Łukasz Simlat. 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje