Reklama

Naznaczony

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 95
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Borys Szyc w roli adwokata

W środę, 21 października, w serialu "Naznaczony" gościnnie pojawią się kolejne gwiazdy. Tym razem fani serialu będą mogli podziwiać: Borysa Szyca, Ilonę Ostrowską oraz Andrzeja Zielińskiego.

Robert (w tej roli Borys Szyc) to jeden z najlepszych adwokatów w Polsce. Decyduje się podjąć obrony seryjnego mordercy (w tej roli Andrzej Zieliński) licząc na to, że wygrana przyniesie mu rozgłos i pieniądze.

Reklama

Nieoczekiwanie adwokat stanie w sądzie oko w oko ze swoją narzeczoną. Jego ukochana Laura (Ilona Ostrowska), przejmie bowiem obowiązki tragicznie zmarłego prokuratora, dotychczas prowadzącego sprawę oskarżenia.

Czy śmierć prokuratora była przypadkowa? Czy może narzeczonej Roberta również coś grozi? Powoli mecenas Robert zaczyna rozumieć, że to nie jest zwykły proces. Zaczyna się dramatyczna walka o życie jego i jego ukochanej?

Robert zajmuje się również sprawą Tadeusza Krala (Piotr Adamczyk), który wciąż siedzi w areszcie. Niestety nie udaje mu się go wyciągnąć - komuś wysoko postawionemu zależy na tym, by nie wyszedł na wolność. Tymczasem Kral ma wizje, nawiedza go Nieznajomy (Arkadiusz Bazak) i oskarża o spowodowanie śmierci dziesiątków niewinnych ludzi.

Co naprawdę wydarzyło się w życiu Tadeusza? Wiele wyjaśni się już w najbliższą środę 21 października o godz. 21.30 na antenie telewizji TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje