Reklama

Istanbullu Gelin

Narzeczona ze Stambułu

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1056
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Narzeczona ze Stambułu": Polska premiera serialu 30 września w Zoom TV

Utalentowana piękność i przystojny biznesmen. Zaborcza rodzina i tragiczne dylematy. A przede wszystkim miłość, która nie powinna się wydarzyć...

Młoda i piękna Sureyya to wychowana przez ciotkę skromna, ale utalentowana śpiewaczka, której życie nigdy nie było usłane różami. W życiu dziewczyny wszystko się zmienia, gdy poznaje Faruka - przystojnego biznesmena z bogatej i wpływowej rodziny Boran. Sureyya i Faruk zakochują się w sobie, lecz na drodze ich uczucia staje zaborcza i konserwatywna matka mężczyzny. Czy tym dwojgu będzie dane być razem?

Reklama

Serial "Narzeczona ze Stambułu" oparto na powieści autorstwa psychiatry, dr Gülseren Budayicioğlu, która jest zapisem przeprowadzonych przez autorkę na przestrzeni kilkudziesięciu lat autentycznych sesji terapeutycznych. Inspiracją do stworzenia postaci głównej bohaterki była znana w Turcji piosenkarka Ülku Üst, solistka grupy z lat 60. i 70. "Beyaz Kelebekler"("Białe Motyle").

"Narzeczona ze Stambułu" okazała się wielkim hitem m.in. w Rumunii, Turcji i Izraelu. W Rumunii poszczególne odcinki serialu oglądało nawet 1,3 mln widzów, czyli więcej niż rozrywkowy hit tamtejszej telewizji - program "The Voice of Romania". W 2017 roku serial był jednym z najchętniej oglądanych programów w tureckiej telewizji. Z kolei media w Izraelu pisały o prawdziwej obsesji widzów na punkcie serialu. Bilety na występ grającego w nim jedną z głównych ról Özcana Deniza, który jest również piosenkarzem, sprzedały się w ciągu godziny.

W 2018 serial "Narzeczona ze Stambułu" był nominowany do nagrody Emmy i otrzymał nagrodę na Mediamixx Festival w Grecji.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje