Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10416
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zuza straci dziecko!

Wkrótce Zuzę (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) czeka życiowy dramat. Powód? Młoda Hofferowa poroni! Poznaj szczegóły!

Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno Zuza i Kamil nie mogli nacieszyć się swoim szczęściem. Kolejna próba sztucznego zapłodnienia zakończyła się sukcesem. Lecz w 1720. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 28 lutego) Zuza Leszczyńska-Hoffer zacznie odczuwać ostre bóle brzucha.

Reklama

Przerażona będzie usiłowała dodzwonić się do męża. Niestety, bezskutecznie. W końcu postanowi skontaktować się z Magdą Żebrowską (Karolina Nolbrzak) i to ją poprosi o pomoc. Przyjaciółka wykaże się przytomnością umysłu i natychmiast wezwie karetkę pogotowia.

Zalana łzami Zuza trafi do szpitala, o czym Magda niezwłocznie zawiadomi Kamila. Gdy młody Hoffer dotrze do kliniki, dyżurny ginekolog będzie miał dla niego przerażającą wiadomość: Zuza poroniła!

Ta informacja załamie Kamila. Całą noc będzie czuwał przy osłabionej żonie. Jednak Zuza wcale nie ucieszy się na jego widok. Powód? Ogromny żal, że nie było go przy niej, gdy najbardziej go potrzebowała. Mało tego: nie będzie chciała go widzieć!

Tymczasem Magda zapewni zdruzgotanego Kamila, że wcale nie jest winny temu, co się stało. I tak nie mógłby nic zrobić. Chwilę później Magda uda się do sali szpitalnej przyjaciółki, by odciągnąć ją od ponurych myśli.

- Dziewczyno, będziesz jeszcze miała gromadkę dzieci! - zapewni Magda Żebrowska.

Zapłakana Zuza podziękuje przyjaciółce, że zawsze może na nią liczyć. Kamil usłyszy te słowa przez uchylone drzwi... Poczucie winy nie da mu spokoju...

Czy Zuza wybaczy Kamilowi, że nie był przy niej, gdy przeżywała największą tragedię w swoim dotychczasowym życiu?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Kazimierz Mazur | Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje