Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10760
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zrobi karierę w USA?

Znana z serialu "Na Wspólnej", Patricia Kazadi, planuje wyjazd do Los Angeles!

Patricia Kazadi ma konkretny plan dotyczący zawodowego rozwoju. Wymyśliła, że zaraz po zakończeniu programu "You Can Dance" wyjedzie do USA, by szlifować aktorski warsztat w słynnej szkole Lee Strasberga.

Reklama

- Chcę się rozwijać, dlatego myślę o kursach w szkole aktorskiej w Los Angeles - zdradza.

Gwiazda dobrze wie, co chce osiągnąć. Zawsze stawiała sobie konkretne cele, choć... nie zawsze było jej łatwo. Jeszcze jako dziecko zrozumiała, że show-biznes rządzi się swoimi prawami.

Na castingach, w których brała udział najczęściej słyszała, że szukają blondynek, typowych Polek. Była nieustannie odrzucana.

- Przecież urodziła się w Polsce i czuła się Polką. Starałam się umacniać ją w tym, że powinna cieszyć się z tego jak wygląda - wspomina jej mama.

Trudno jej było w siebie uwierzyć, ale nie poddawała się. Postanowiła studiować, by zdobyć konkretne wykształcenie, ale nadal próbowała swych sił jako aktorka, dziennikarka i piosenkarka. I choć zaczynała odnosić pierwsze sukcesy, skrzydła podcinał jej tata, który nie pochwalał tego, czym zajmuje się córka.

- Nie wierzył we mnie. Wszystko negował. Nie pozwolił skończyć szkoły muzycznej drugiego stopnia. Za złą ocenę dostawałam zakaz na wszystko, co było związane z moim hobby - wspomina Kazadi.

Jednak dzisiaj, widząc jak daleko zaszła jego córka, tata jest z niej dumny. A Patricia stara się dostrzegać dobre strony jego postępowania. Uważa, że dzięki temu rozbudził w niej ambicję, determinację i upór. Dlatego nie zamierza osiąść na laurach. Chce walczyć, by udowodnić, jak bardzo jest wszechstronna. Ciężko pracuje i nie myśli o odpoczynku. Chce uczciwe zapracować na miano prawdziwej artystki. Nawet jeśli droga do tego wiedzie przez harówkę w Mieście Aniołów.

Karolina Prus

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi | Na Wspólnej | You Can Dance

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje