Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10419
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znalazła tego jedynego

Gdy rok temu pokazała się na jednej z uroczystych gali, wszyscy osłupieli. Anna Guzik (35) nie przypominała samej siebie. Smukła i uśmiechnięta, promieniała wręcz szczęściem. Wszyscy zaczęli się zastanawiać skąd ta przemiana. Okazało się, że nie była to żadna cud-dieta, ale cud... miłości.

To ona zmieniła zawsze skromną, sympatyczną aktorkę, odtwórczynię postaci Żanety Zięby w serialu „Na Wspólnej”, w atrakcyjną i świadomą swojej wartości kobietę. Obiektem jej uczuć jest młody i przystojny instruktora jazdy na desce snowboardowej Wojciech Tylka.

Reklama

Miłość trwa nadal i wspaniale rozkwita. Znana aktorka jest pewna, że spotkała tego jedynego, właściwego mężczyznę, z którym chciałaby iść przez życie i dzielić i radosne, i trudne chwile. Z myślą o nim zamierza nawet osiąść na stałe w Bielsku-Białej! Właściwie od niedawna już tam mieszka, tam ma też stałą pracę – występuje w miejscowym Teatrze Polskim. Mimo że jest rozchwytywaną aktorką, nie chce wiązać się z Warszawą, bo tego nie wyobraża sobie jej ukochany, którego życie zawodowe związane jest ze sportami zimowymi.

Z Bielska- Białej jest blisko do gór, do jego miejsca pracy. Pani Anna w pełni to rozumie i akceptuje. Polubiła już zresztą to miasto, a ono ją. Jakiś czas temu dostała nawet od burmistrza dyplom za swoją pracę. Ma więc wszystko: ukochanego u boku, wierną publiczność w teatrze, miasto, które ją docenia i góry w pobliżu. No i wielką popularność u telewidzów. Pani Anna znalazła swoje miejsce i swoją miłość. Miłość z wzajemnością. Gdy pojawia się z ukochanym publicznie… oczu od siebie nie mogą oderwać.

Oby uśmiech nie znikał z twarzy pani Anny!

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje