Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10510
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zimińscy rozwiodą się przez Dębkową?

Kto powiedział, że mężczyźni nie mogą być zazdrośni o... kobiety? W związku Danuty i Marka Zimińskich (Lucyna Malec i Grzegorz Gzyl) z "Na Wspólnej" nie wiedzie się ostatnio nie najlepiej. A wszystko przez Halinę Dębkową (Katarzyna Żak)!

Przypomnijmy, że pojawienie się majętnej Haliny w przewidywalnym dotąd życiu Danuty wywołało niemałą rewolucję. Choć obie panie wywodzą się z różnych środowisk, bardzo szybko znalazły wspólny język.

Reklama

Zacieśniające się więzi damsko-damskie nie spodobają się Markowi. Szczególnie wtedy, gdy Dębkowa bez pytania postanowi wprowadzić się na jakiś czas do przyjaciółki. Zimiński będzie wściekły. Zagrozi żonie, że dopóki niechciana współlokatorka się nie wyprowadzi, on bierze wolne i wyjeżdża na ryby.

W tym samym czasie Halina postanowi poddać się operacji plastycznej. Oznajmi, że wraca do swojego domu zaraz po zdjęciu opatrunków. Marek odetchnie z ulgą. Jednak jego radość nie będzie trwała zbyt długo - okaże się, że zabieg się nie udał. Dębkowa postanowi przedłużyć swój urlop u Zimińskich.

Decyzję wytłumaczy tym, że nie może pokazać się mężowi w tak opłakanym stanie. Danuta, chcąc pomóc przyjaciółce, nie będzie miała nic przeciwko. A co na to Marek? Ile cierpliwości jeszcze wykaże? A może konflikt u Zimińskich przerodzi się w coś naprawdę poważnego i dojdzie do rozwodu?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje