Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10311
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zarażona wirusem HIV?

Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) postanowią oddać krew potrzebującym. Laboratorium wykryje, że któreś z nich jest zakażone wirusem HIV…

W 1286. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 13 maja) Zuza i Kamil będą obchodzili trzecią rocznicę swojego związku. Z tej okazji wybiorą się na romantyczną kolację do włoskiej restauracji. Po wyjściu z niej będą przechodzili obok stojącego przed lokalem ambulansu. Wolontariusze wręczą im ulotki. Zuza i Kamil bez dłuższego namysłu postanowią oddać krew potrzebującym. Lekarka poinformuje ich, że za kilka dni mogą się zgłosić po wyniki badań serologicznych.

Reklama

Niestety, w laboratorium okaże się, że któryś z dawców jest zarażony wirusem HIV…

Z kolei w 1288. odcinku (emisja we wtorek 18 maja) Zuza dostanie list polecony ze stacji analiz lekarskich z wezwaniem do stawienia się w ośrodku. Będzie porażona, gdy dowie się, że testy na obecność wirusa HIV w jej krwi wyszły dodatnio! Wzburzona wybiegnie na korytarz. Po chwili jednak opamięta się. Konsultant powie jej, że trzeba powtórzyć badania. Dziewczyna ma zgłosić się po wyniki za kilkanaście dni. Na razie nie zwierzy się z tego Kamilowi.

Jak Kamil przyjmie wiadomość o tym, że Zuza prawdopodobnie jest nosicielką wirusa HIV?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje