Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Zamieszkaj ze mną na ranczo"!

Te słowa Marta Konarska (Joanna Jabłczyńska) usłyszy z ust Pawła Wolińskiego (Rafał Cieszyński), gdy wraz z synkiem pojedzie na ranczo ukochanego. Poznaj szczegóły!Reklama

Zdradzamy, że w 1739. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 4 kwietnia) Paweł pokaże Marcie i Ksaweremu (Maciej Poppe) konie, które kupił dzięki pożyczce od Konarskiej.

- Dziękuję ci za to, że we mnie wierzysz - powie Woliński, po czym wyzna Marcie, że jest mu bardzo bliska i chciałby, żeby zamieszkała z nim na stałe na wsi.

Marta, bardzo zaskoczona jego propozycją, odpowie, że potrzebuje czasu do namysłu. Paweł zaś będzie nalegał, aby decyzję podjęła jak najszybciej.

- Szkoda życia na zbyt długie zastanawianie się! - oceni Paweł.

Tymczasem Konarska opowie ojcu (Waldemar Obłoza) o propozycji Wolińskiego. Da mu przy tym do zrozumienia, że jest zdecydowana zamieszkać na ranczu. Wyjawi też, że pożyczyła Pawłowi pieniądze, które zbierała na mieszkanie.

- Sama nalegałam, żeby je ode mnie przyjął - oznajmi ojcu.

Roman będzie zły, że córka nie spisała z Wolińskim umowy notarialnej. Uzna, że zachowała się bardzo nieodpowiedzialnie. Nie spodoba mu się także pomysł przeprowadzki i zamieszkania z chorym człowiekiem.

- Podjęłam już decyzję i nie mam zamiaru szukać dziury w całym... - odpowie stanowczo Marta.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Jabłczyńska Joanna | Rafał Cieszyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje