Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9898
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zabawa w pana Boga

W końcu spełni się największe marzenie Kamila Hopfera (Kazimierz Mazur) z "Na Wspólnej" - rozpocznie pracę na kardiochirurgii. Jednak sposób, w jaki postanowi otrzymać nowe stanowisko, będzie budził mieszane uczucia...

U Kamila zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej wiedzie się ostatnio doskonale. Udało mu się zaprowadzić przed ołtarz ukochaną kobietę (Małgorzata Socha). I choć jego ojciec (Waldemar Obłoza) był początkowo przeciwny małżeństwu z Zuzą, po czasie zaakceptuje wybór syna i przekona się do synowej.

Reklama

- Już niedługo w życiu zawodowym mój bohater także odniesie mały sukces - dostanie się na upragniony oddział - kardiochirurgię - wyjawia Kazimierz Mazur.

- Rozpocznie swoją pracę jako wolontariusz. Wspólnie z zespołem będzie dokonywał wyboru, komu z poszkodowanych ofiarować nowe życie w postaci serca. Z pewnością tego typu decyzje nie będą należały do najprostszych. To przecież swoista zabawa w Pana Boga. Ale wydaje mi się, że jako profesjonalista podoła nowemu wyzwaniu.

Zdaniem Kazimierza Mazura, mieszane uczucia wzbudzą dążenia Kamila do zdobycia wymarzonego stanowiska.

- Mój bohater to ambitny typ, który - gdy postawi sobie jakiś cel - wytrwale do niego dąży - zaznacza aktor. - Postanowi rozmówić się z ordynatorem na oddziale kardiochirurgii i poprosić o przyjęcie do pracy. Taki sposób załatwiania spraw zawodowych nie spodoba się jednak przełożonemu...

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje