Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10232
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wujek Samo Zło na Wspólnej!

Wygląda na to, że dzisiaj życie Romana na stałe się zmieni! Hoffer otrzymuje zaskakujący telefon od klienta, który – bez żadnych dyskusji – żąda remontu! Zniesmaczony tonem rozmowy Roman odmawia mężczyźnie współpracy. Ale dla roszczeniowego klienta to nic nie znaczy! Zjawia się u Hoffera w towarzystwie dwóch osiłków. Roman jest przerażony… Klient przedstawia się jako raper Wujek Samo Zło i ostrzega, że jego „goryle” nie zawsze są tacy mili! Radzi, żeby Romek jeszcze raz zastanowił się nad jego propozycją...

Podziębiony Roman zostaje w domu, żeby się trochę podkurować. Michał odwiedza chorego przyjaciela i prosi o podpisanie firmowych dokumentów. Przy okazji wspomina o rozmowie z człowiekiem, który pilnie poszukuje ekipy remontowej. Hoffer oznajmia, że mają teraz inne zlecenia, więc klient będzie musiał zaczekać na swoją kolej.

Reklama

Jakiś czas później rzeczony klient dzwoni do Romana i bardzo nalega, żeby natychmiast przyjął jego zlecenie. Hoffer zgadza się spotkać z nim, ale dopiero za parę dni. Nie przypuszcza, że jego odpowiedź spowoduje tak gwałtowny rozwój wydarzeń...

Jeszcze tego popołudnia bezczelny klient zjawia się u Romana w towarzystwie dwóch osiłków! Oczekuje od Hoffera, że ten natychmiast zmieni zdanie. Na zachętę rzuca na stół zwitek banknotów o dużych nominałach. Roman jest zaskoczony sumą, którą widzi.

Nerwowo obserwując goryli, pyta, czym "ewentualny przyszły" klient się zajmuje... zawodowo.

W tym momencie role się zmieniają, bo to mężczyzna nie umie ukryć zaskoczenia tym, że Roman nie wie z kim ma do czynienia! To sam Wujek Samo Zło próbuje zatrudnić go do swojego remontu!

Hoffer ewidentnie nie kojarzy znanego rapera i dalej uprzejmie próbuje mu wytłumaczyć, że nie ma teraz wolnych terminów. W tym momencie na stole ląduje kolejny plik pieniędzy, a jeden z "goryli" Wujka daje Romkowi do zrozumienia, że potrafią być bardzo niemili...

Hoffer blednie! Wujek Samo Zło - tonem nieznoszącym sprzeciwu - informuje Romana, że ma czas do wieczora na podjęcie... korzystnej dla niego decyzji!

Czy Roman odważy się przeciwstawić? A może jednak znajdzie lukę w swoim kalendarzu? Jedno jest pewne - jego fascynująca przygoda z Wujkiem Samo Zło właśnie się rozpoczyna!

Emisja w środa, 9 kwietnia, godzina 20.10.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Wujek Samo Zło

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama