Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10041
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wszystkie drogi prowadzą na Wspólną

Wśród nowych bohaterów serialu "Na Wspólnej" pojawią się dwie piękne kobiety. Jedną z nich zagra Dominika Figurska, drugą - Maria Niklińska.

Musi być coś magnetycznego na ul. Wspólnej, że przyciągnie kolejne bohaterki z różnych stron świata.

Reklama

O Ninie Lassocie (Dominika Figurska) wiadomo tyle, że przeniesie się z Krakowa do Warszawy, gdzie będzie czekać na nią pewne zadanie specjalne, którego się podejmie.

Natomiast Maria Niklińska wcieli się w postać studentki dietetyki z Bostonu.

- Nicole to bardzo fajna dziewczyna, która przyjeżdża ze Stanów do syna Honoraty (Aleksandra Konieczna), Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) - zdradza aktorka.

Z relacji Marii Niklińskiej wynika też, że będzie to rola nieco komediowa. Losy Nicole mają potoczyć się dość burzliwie. Oczywiście nie zabraknie też wątku miłosnego.

Aktorka jest szczególnie zadowolona z jednego ze spotkań na planie.

- Ogromnie się cieszę, że gram z panią Aleksandrą, z którą miałam już przyjemność współpracować w teatrze.

Maria Niklińska zagrała w 2006 r. w spektaklu "Imieniny" reżyserowanym właśnie przez Aleksandrę Konieczną. Sztuka wystawiana była w Teatrze Narodowym w Warszawie.

To, jak długo Nicole i Nina zostaną w serialu, zależy jak zwykle od stopnia zamieszania, jakie wprowadzą w życie stałych bohaterów "Na Wspólnej".

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Dowiedz się więcej na temat: Maria Niklińska | Dominika Figurska | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje