Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8743
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wije sobie gniazdko w stolicy

Anna Cieślak, którą w sezonie jesiennym zobaczymy w roli nowej przyjaciółki Bogdana Berga (Wojciech Brzeziński) w "Na Wspólnej", urządza swoje nowe gniazdko w Warszawie. Poznaj szczegóły!


Reklama


33-letnia aktorka, która jest bratanicą Bronisława Cieślaka, czyli niezapomnianego porucznika Sławomira Borewicza z kultowego serialu "07 zgłoś się" i przyjaciółką wokalisty Czesława Mozila, jeszcze całkiem niedawno mieszkała w Krakowie, gdzie była związana z Teatrem Słowackiego. Jakiś czas temu Andrzej Seweryn zaproponował jej angaż w Teatrze Polskim w Warszawie.

Tym sposobem przeniosła się do stolicy. Za namową rodziców zdecydowała się wziąć kredyt i kupić tu mieszkanie. Dzięki ich radom ma teraz stałe miejsce, do którego wraca.

- Przede mną jeszcze wiele do zrobienia - wyznała serialowa Joanna Budzyńska z "Na Wspólnej" w jednym z wywiadów. - Mam np. zupełnie puste ściany. Może powieszę na nich obrazy, może położę tapety... Tyle, że wciąż nie wiem, jak to moje mieszkanie ma wyglądać. Dzwonię do zaprzyjaźnionej architektki i pytam: "Dobre będą czerwone firany?". "Muszę to przemyśleć", odpowiada dyplomatycznie.

Co oznacza, że to ja powinnam się nad swoim pomysłem zastanowić. Trzy dni później znów do niej dzwonię: "Wiesz, ten czerwony to była pomyłka". Nie mam pojęcia, kiedyś skończę się urządzać. Ale to dobrze, że nie zrobiłam wszystkiego od razu i nie wprowadziłam się na gotowe. Bo nie potrafię podjąć decyzji ot, tak... Gdy zrobię coś za szybko, mogę zmienić zdanie. Jestem bardzo emocjonalna. Coś mnie zachwyci, a po chwili przychodzi refleksja: "To nie dla mnie".

Dowiedz się więcej na temat: Anna Cieślak | seriale | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje