Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9912
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielkie zmiany na Wspólnej!

Wbrew rozpowszechnianym plotkom TVN wcale nie zamierza zakończyć produkcji i emisji telenoweli "Na Wspólnej". Mamy dowód!

Właśnie zakończyła się budowa nowej hali, w której powstawać będą zdjęcia do kolejnych odcinków telenoweli. Wcześniej kręcono je w wynajmowanych pomieszczeniach przy ul. Chełmskiej w Warszawie. Teraz dziedziniec słynnej ulicy Wspólnej został odtworzony w podstołecznym Sękocinie Starym. Ekipa zyskała zdecydowanie więcej miejsca i komfortowe warunki do pracy.

Reklama

- Produkcja serialu "Na Wspólnej" już od początku września pracuje w nowej hali zdjęciowej - informuje Ewelina Wiśniewska z sekcji prasowej TVN.

- Przeprowadzka trwała trzy miesiące. Przeniesiono i i jednocześnie odświeżono wszystkie pomieszczenia związane z życiem bohaterów.

Ponadto stworzono całkiem nowe miejsca, które widzowie będą mieli okazję zobaczyć w przyszłym roku. Należą do nich: szpital, w którym pracuje Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur), dwa pomieszczenia ośrodka terapeuetycznego oraz nowe mieszkanie Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila.

W planach produkcji jest jeszcze mieszkanie Igora (Kuba Wesołowski).

Nienaruszona została natomiast meblościanka tak bardzo charakterystyczna dla mieszkania państwa Marii i Włodka Ziębów (Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz). Przy okazji zmian pani Maria zyskała powiększoną i odnowioną kuchnię!

Najciekawsze jednak jest to, że dziedziniec, który w poprzedniej lokalizacji stanowił wyłącznie dekorację i mieścił się we wnętrzach hali zdjęciowej, aktualnie jest prawdziwym dziedzińcem na zewnątrz, z prawdziwym niebem i żywymi kwiatami. Budynki wokół niego to prawdziwa stalowa konstrukcja, która ma wytrzymać każdą pogodę.

Parapetówka u młodych Hofferów

W 1599. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami parapetówki w nowym mieszkaniu Zuzy i Kamila. Młodzi Hofferowie kupili je za pieniądze, które mieli ze sprzedaży rodzinnej willi Zuzy. Pomogła im w tym pani Maria, która zupełnie przez przypadek dowiedziała się od swojego klienta, że ma on do sprzedania piękne mieszkanie przy Wspólnej.

Lokum jest dwupoziomowe, nowocześnie urządzone, a właściwie urządzane, bo młodzi dopiero się tam wprowadzają. Zuza postanowiła rozpocząć wicie ich wspólnego gniazdka od parapetówki, a dokładniej od imprezy-niespodzianki! Niespodzianki dla Kamila.

Gościli na niej ich najbliżsi: Marta (Joanna Jabłczyńska), Igor (Kuba Wesołowski), Magda (Karolina Nolbrzak), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) i Nicole (Maria Niklińska).

- Scenografię w serialu "Na Wspólnej" charakteryzuje to, że najważniejszy jest w niej bohater - powiedziała Dorota Ignaczak, scenograf serialu.

- Ważne jest to, żeby mieszkania była prawdziwe w swoim obrazie i spójne z bohaterem, do którego należą. Z jego statusem społecznym, osobowością, upodobaniami. A także, żeby zmieniały się razem z nim.

- Nowa hala zdjęciowa "Na Wspólnej" to duży powiew świeżości - tak zmiany komentują aktorzy. Ta świeżość bez wątpienia znajdzie swoje przełożenie na nowe wątki, a to wiąże się z kolei z nowymi bohaterami. Nie ma więc mowy o końcu "Na Wspólnej". Telenowela dostała teraz nowe życie i czeka ją druga młodość.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje