Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9991
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wie wszystko o dobrych manierach

Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z "Na Wspólnej", jest nie tylko początkującą prawniczką i doświadczoną aktorką, ale też nieźle radzącą sobie na scenie piosenkarką oraz autorką... książek poradnikowych!

Pierwsza książka Joanny Jabłczyńskiej ukazała się na rynku 5 lat temu. Dwudziestoletnia wówczas gwiazda serialu "Na Wspólnej" razem z dwiema kosmetyczkami - Anną Nowakowską i Wandą Michalską - napisały i wydały poradnik "Nastolatki dbają o urodę", w którym starały się odpowiedzieć na pytania, jakie codziennie zadają sobie młodziutkie dziewczyny: jakie kremy szkodzą, a jakie pomagają nastoletniej skórze, jak zaradzić trądzikowi, czy istnieje odpowiedni makijaż dla kilkunastolatek, czy farbowanie włosów jest dobrym pomysłem?

Reklama

Książka bardzo szybko zniknęła z półek księgarni i była prawdziwym wydawniczym hitem.

W ubiegłym roku Joanna Jabłczyńska znów sięgnęła po pióro i - tym razem z dziennikarzem Marcinem Przewoźniakiem - stworzyła "Współczesny savoir-vivre dla nastolatek". Okazało się, że aktorka doskonale zna się na tym, jak należy się zachować w każdej sytuacji, a dobre maniery to coś, o czym wie naprawdę wszystko.

Z książki Joasi dowiedzieć się można na przykład, czy wypada odebrać cudzy telefon pod nieobecność jego właściciela, czy publiczne okazywanie sobie uczuć jest dobrym pomysłem, jak zachować się, gdy popełniło się gafę, i czy "wypasiony" dzwonek polifoniczny to... obciach.

- Savoir-vivre wcale nie musi kojarzyć się z nudną i staroświecką etykietą! Poprzez zabawne przykłady i praktyczne porady podpowiadamy młodym ludziom, jak w dzisiejszych czasach zachować się po prostu poprawnie i jednocześnie nie uchodzić za sztywniaka - mówi Joanna Jabłczyńska.

Podobno Joasia zachęcona sukcesem swoich dwóch pierwszych książek już myśli o napisaniu kolejnej...

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska | Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje