Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10227
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Weronika Książkiewicz w serialu

Weronika Książkiewicz wygląda kwitnąco. Dopisuje jej zarówno uroda jak i pogoda ducha. Aktorkę spotkaliśmy na planie serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Laury, dziewczyny gangstera, którego z kolei gra Jan Jankowski.

"Dla mnie to po prostu Mieciu, nie patrzę na niego jak na gangstera" - żartuje aktorka .

Reklama

"Myślę, że będzie to naprawdę ciekawa postać. Rola jest świetnie napisana, bardzo komediowa. Kolorowa, mocna, spontaniczna, wyrazista" - dodaje.

Jak na kobietę gangstera przystało jej bohaterka ubierać się będzie dość ekstrawagancko. To pierwsza rola Weroniki Książkiewicz po długiej, prawie rocznej, przerwie.

Głównym powodem nieobecności aktorki na planie i ekranie był oczywiście jej synek Borys, dziś czteromiesięczny już malec. Jak twierdzi jego mama "najcudowniejsze dziecko na świecie".

To właśnie dzięki niemu Weronika czuje się dziś spełnioną kobietą, spokojną i radosną jednocześnie.

"Dużo zajmuję się moim kochanym dzieciątkiem. Na utrzymanie formy najlepsza jest praca i opieka nad dzieckiem. Urodzenie dziecka, to najwspanialsza rzecz, jaka może nas spotkać w życiu. Polecam wszystkim! Dla mnie mój Borysek jest najwspanialszym dzieckiem, ale pewnie każda mama tak mówi" - przyznaje z uśmiechem aktorka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje