Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Waldemar Błaszczyk zmienia zawód. To jego koniec w "Na Wspólnej"?

Waldemar Błaszczyk był w czwartek gościem "Dzień Dobry TVN". W śniadaniowym programie gwiazdor m.in. serialu "Na Wspólnej" opowiadał o swojej nowej pasji, którą jest stand-up. Czy rzuci dla niej aktorstwo?

Waldemar Błaszczyk: Głośne rozstanie z Ewą Gawryluk

W grudniu 2021 roku Waldemar Błaszczyk i Ewa Gawryluk za pośrednictwem programu "Dzień Dobry TVN" przekazali informację o rozstaniu. Gwiazdorska para zgodnie oświadczyła, że nie nie zamierza komentować tej decyzji.


Aktorzy mieli za sobą 22 lata wspólnego życia. Błaszczyk wyznał kiedyś, że młodsza od niego o 5 lat Gawryluk wpadła mu w oko w czasach, gdy był jeszcze studentem. Wydawało mu się wtedy, że związek z nią był poza jego zasięgiem.

Szybko okazało się, że on też nie był obojętny młodej aktorce. Chociaż początkowo Waldemar wydawał się jej zbyt pewny siebie, Gawryluk stracił dla niego głowę, gdy zobaczyła jego występ w "Autoportrecie z kochanką".

Reklama

Później mieli okazję zbliżyć się do siebie. W 1999 roku stanęli na ślubnym kobiercu i wkrótce na świat przyszła ich córka.

Uchodzili za szczęśliwą parę, choć na próżno można było szukać informacji o nich w mediach. 

Waldemar Błaszczyk: Dla nowej pasji rzuci aktorstwo?

Jak się okazuje, Waldemar Błaszczyk lubi przekazywać ważne w swoim życiu informacje na antenie "Dzień Dobry TVN". Artysta był w czwartek gościem śniadaniowego programu, w którym opowiedział o swojej nowej pasji, którą jest stand-up, czyli komediowe występy sceniczne mające formę monologu.

Program aktora nosi tytuł "Seks w Małym Mieście" i już 19 stycznia będzie można go zobaczyć po raz pierwszy.

Czy dla stand-upu Błaszczyk zdecyduje się zrezygnować z aktorstwa, w tym roli w serialu "Na Wspólnej"?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Waldemar Błaszczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy