Reklama

Wakacje bez naszych ulubieńców

Wakacyjny powiew wolności i marzenia o udanym wypoczynku już coraz bliżej. Widzów serialu "Na Wspólnej" czeka lato bez ich ulubionych bohaterów. Zanim jednak to nastąpi, na antenie TVN zobaczymy ostatni w tym sezonie tydzień z życia mieszkańców serialowej ulicy Wspólnej. Niespodzianki, nowe twarze, nieoczekiwane zwroty akcji, to tylko namiastka tego, co twórcy serialu zafundują nam przed wakacjami!

Ola (Marta Wierzbicka) i Daniel (Michał Tomala) - najmłodsza i zarazem najbardziej nieprzewidywalna serialowa para - będzie w stanie stanąć na głowie, by zmienić decyzję rodziców. Odkąd Zimińscy przenieśli córkę do innej szkoły jej życie zamienia się w prawdziwy koszmar. Już w tym tygodniu zobaczymy, że Ola nie wytrzyma napięcia i ucieknie ze szkoły. Potajemnie spotka się z Danielem, by poradził jej co ma robić. Młodzi, choć z ciężkim sercem, zdecydują się zerwać swoją znajomość! Zimińskich jednak to nie wzruszy. Ola, załamana uporem rodziców, szykuje mocniejsze uderzenie?

Reklama

Naczelna intrygantka w serialu - Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) - pokaże w tym tygodniu na co naprawdę ją stać! Aż chciałoby się powiedzieć, ratuj się kto może. Zdybicka spróbuje wymusić na Renacie (Marta Jankowska) sfałszowanie dokumentów, które mają otworzyć Bud-Maksowi drogę do nowej inwestycji. Michał (Robert Kudelski), o dziwo, nie zobaczy w propozycji wspólniczki nic złego. Czy Zdybicka, mając po swojej stronie wpatrzonego w nią Brzozowskiego, zdoła nakłonić Renatę do przestępstwa?

Dobre wieści nadejdą od rodziny Roztockich. Od kiedy Weronika (Renata Dancewicz) zaczęła pracować w kancelarii Adama (Zbigniew Stryj), praca wre, a klienci wprost walą drzwiami i oknami. To wystarczający powód, by zatrudnić do pomocy młodego i przystojnego aplikanta. Kris - odrobinę ekscentryczny, ale i zarazem intrygujący stażysta - szybko zjedna sobie sympatię Weroniki. Czy Adam również go polubi? W roli Krisa zobaczymy nową twarz "Na Wspólnej" - Modesta Rucińskiego.

Poza tym u Roztockich szykuje się impreza - urodziny Antosi (Gabrysia Jeżółkowska). A co chce w prezencie? Braciszka lub siostrzyczkę! Czy jej życzenie się spełni?

Czyżby skończyła się dobra passa u Hofferów? Niewątpliwie wiele na to wskazuje. Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) podsłucha rozmowę Honoraty (Aleksandra Konieczna) i Romana (Waldemar Obłoza), z której dowie się o tym, że Kamil (Kazimierz Mazur) spędził noc na izbie wytrzeźwień. Ostatnie co mógłby zrobić to zatrzymać tę informację dla siebie. Pójdzie pod szkołę Zuzy (Małgorzata Socha)

i z nieposkromioną satysfakcją o wszystkim jej opowie. Dziewczyna będzie zszokowana. Zrobi awanturę Kamilowi i zdecyduje się od niego odejść! Co na to młody Hoffer? Smutki będzie leczył piwkiem?

Ostatni przed wakacjami odcinek "Na Wspólnej" wyemitowany zostanie w czwartek, 28 maja.

TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje