Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10311
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Usunie ciążę?

Co musi czuć kobieta, która gotowa jest dokonać aborcji? Co czuje mężczyzna, będący ojcem tego niechcianego dziecka? Już 7 września w "Na Wspólnej" Weronika podejmie najtrudniejszą decyzję w swoim życiu! Czy wystarczy jej determinacji, by usunąć ciążę, a tym samym utrzymać zdradę w tajemnicy przed mężem?

Pod nieobecność Adama (Zbigniew Stryj), Weronika (Renata Dancewicz) spędziła upojną noc z Sebastianem (Robert Jarociński). Szybko zaczęła żałować tej chwili słabości i mieć kolosalne wyrzuty sumienia wobec swojego męża! Zapowiedziała Sebastianowi, że chce o wszystkim zapomnieć. Nie udało się jednak... Weronika zaszła w ciążę, a ojcem tego dziecka może być tylko Sebastian!

Reklama

Kiedy ta wiadomość wyjdzie na jaw, Adam nie będzie miał złudzeń, że został zdradzony. Sam bowiem nie może mieć dzieci.... Weronika tak bardzo nie chce zranić swojego męża, że jest gotowa pozbyć się dziecka Sebastiana. O swojej tajemnicy mówi tylko Basi (Grażyna Wolszczak), która próbuje odwieźć ją od tej strasznej decyzji.

Już dziś Weronika oznajmia mężowi, że załatwiła sobie miejsce w sanatorium i jutro wyjeżdża. Zapewnia, że wróci za tydzień. Adam postanawia zrobić sobie wolne, aby pobyć z żoną przed jej wyjazdem. Odprowadzając córkę do szkoły, spotyka Basię i mówi jej, że Weronika wyjeżdża jutro do sanatorium. Brzozowska domyśla się prawdziwego celu wyjazdu przyjaciółki.

Odwiedza ją i próbuje odwieść od aborcji! Weronika tłumaczy, że nawet gdyby nawet Adam nie odszedł od niej, to dziecko ciągle przypominałoby mu o jej zdradzie. Obawia się, że dla nich obojga będzie to zbyt trudne...

Jaką decyzję podejmie Weronika? Czy Basia zdoła przemówić jej do rozsądku? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej".

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Renata Dancewicz | Grażyna Wolszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje