Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Urodziła śliczną i zdrową córeczkę!

Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej" i Inga z "Przyjaciółek", została mamą! Aktorka urodziła śliczną i zdrową córeczkę Zosię!


Reklama


O tym, że Małgorzata Socha powitała na świecie córeczkę, poinformował fanów aktorki przedstawiciel jednego z... centrów handlowych, którego serialowa Zuza z "Na Wspólnej" jest ambasadorką!

To chyba pierwszy tego typu przypadek w polskim show-biznesie, kiedy o fakcie, że jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce została mamą, opinia publiczna dowiedziała się ze znajdującego się na serwisie społecznościowym profilu galerii handlowej!

Małgorzata Socha - jak poinformowało gliwickie Centrum Handlowe Forum - urodziła szczęśliwie śliczną Zosię, która w chwili przyjścia na świat mierzyła aż 53 centymetry i ważyła 3,24 kilograma. Z postu zamieszczonego na profilu galerii wynika, że zarówno świeżo upieczona mama, jak i jej malutka córeczka czują się świetnie!

Przypomnijmy, że Małgosia niemal do ostatniej chwili przed porodem pracowała i aktywnie uczestniczyła w życiu towarzyskim stolicy - była ozdobą wielu imprez, podczas których z dumą prezentowała swój ciążowy brzuszek. Teraz, gdy została już mamą, zamierza wziąć kilkumiesięczny urlop macierzyński i cały swój czas poświęcić malutkiej Zosi.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje