Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9912
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Upojna noc z Kazikiem

W czasie, gdy mała Julka (Lena Jonik) będzie z babcią Ewą (Ewa Gawryluk) u Igora (Kuba Wesołowski) w Manchesterze, Magda (Karolina Nolbrzak) spędzi gorącą noc z Kazikiem (Dobromir Dymecki). Poznaj szczegóły!


Reklama


Zdradzamy, że w 1774. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 5 czerwca) Magda zabierze Kazika - na jego wyraźną prośbę - na kolację do Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur).

- Nie powinnaś utwierdzać przyjaciół w przekonaniu, że kiedyś wrócisz do swojego byłego - tak przekona ją Kazik. - Jestem pewien, że młodzi Hofferowie zrozumieją twój wybór.

Tymczasem podczas kolacji Kamil będzie traktował Kazika z dużym dystansem. Chłopak domyśli się, o co chodzi. Na osobności zapyta Kamila, czy uważa go za niegodnego Magdy. Młody Hoffer da mu do zrozumienia, że szczęście przyjaciółki bardzo leży mu na sercu i nie pozwoli jej skrzywdzić.

Z kolei w 1775. odcinku (emisja w czwartek 6 czerwca) Magda spędzi noc z Kazikiem. A rankiem zadzwoni do niej... Igor.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mam przy sobie córeczkę - oznajmi. - Byłoby mi jeszcze milej, gdybyś była z nami.                                                                                                           

Magda zmiesza się i jak najszybciej zakończy rozmowę, po czym powie Kazikowi, że musi już iść do pracy. Chłopak spróbuje ją zatrzymać, lecz bezskutecznie. Magda zostawi mu klucze od mieszkania i poprosi, żeby - wychodząc - wrzucił je do jej skrzynki pocztowej.

Po tym zdarzeniu Magda odwiedzi Zuzę. Zwierzy się jej z tego, że spędziła upojną noc z Kazikiem.

- Jestem wzruszona staraniami Kazika o moje względy, a jednocześnie pełna obaw, że moje szczęście nie potrwa długo - wyzna.

Zuza uzna, że przyjaciółka niepotrzebnie się zamartwia.

- Masz pełne prawo do bycia szczęśliwą! - pocieszy ją.

Jeszcze tego samego dnia Magda dostanie od Kazika kwiaty i bilecik z podziękowaniem za wspólną noc. Chłopak zadzwoni do niej i zaproponuje, żeby zjedli razem kolację. Niespodziewanie rozłączy się, a po chwili zadzwoni do drzwi jej mieszkania. Tym sposobem znów spędzą wieczór na pieszczotach...

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Karolina Nolbrzak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje