Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9893
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ucieczka Borysa

Po nieudanej próbie samobójczej Orłow (Oleg Sawkin) przebywa w szpitalu. To jego jedyna szansa na ucieczkę z więzienia... Co jeszcze słychać "Na Wspólnej"? Sprawdź!


Borys ucieka ze szpitala!

Reklama

Ewa (Ewa Gawryluk) jest porażona informacją o samobójczej próbie Borysa! Jego stan podobno jest poważny - stracił dużo krwi. Hofferowa pyta Agnieszkę (Katarzyna Walter) czy może odwiedzić Orłowa. Olszewska sądzi, że prokurator nie zgodzi się na to... Tymczasem w szpitalu Orłow prosi pilnujących go policjantów, żeby pozwolili mu pójść do toalety. Korzystając z ich nieuwagi, ucieka przez okno!

Roman dowiaduje się, że znowu będzie dziadkiem!

Honorata (Aleksandra Konieczna) jest wściekła na Romana (Waldemar Obłoza) za to, co działo się podczas sympozjum na Mazurach. W trakcie kłótni zastają ich Kamil (Kazimierz Mazur) i Zuza (Małgorzata Socha). Młodzi Hofferowie przyszli podzielić się radosną nowiną!  Roman dowiaduje się, że znowu będzie dziadkiem - jest bardzo szczęśliwy. A Honorata... postanawia wybaczyć ukochanemu!

Igor brnie w romans z Mają

Igor (Jakub Wesołowski) i Magda (Karolina Nolbrzak) są zaproszeni po południu do jej rodziców na rocznicę ślubu. Niestety, okazuje się że Nowak musi zostać w pracy do późna - zapomniał o ważnym artykule! Wieczorem dzwoni do Magdy i przeprasza. Dziewczyna mówi mu, że zanocuje z córeczką u rodziców. Igor korzysta z okazji - idzie do Mai (Agnieszka Żulewska). I zostaje na noc...

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Oleg Sawkin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje