Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9912
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tragiczny wypadek Marty i Janusza!

9 maja zobaczymy jeden z najbardziej przełomowych odcinków w tym sezonie „Na Wspólnej”!

Marta i Janusz - szczęśliwi i zakochani w sobie bez pamięci - chcą nad morzem uczcić swoje zaręczyny. Podczas tej romantycznej wyprawy dochodzi do tragicznego wypadku! Ułamki sekund zmieniają drastycznie wszystko... 

Reklama

Marcie (Joanna Jabłczyńska) i Januszowi (Radosław Pazura) długo przyszło czekać na to, aż w ich związku zagości spokój i pełnia szczęścia. Ona początkowo długo nie mogła zdecydować się na zerwanie poprzedniego związku. On z kolei długo był osaczony przez byłą żonę, która głęboko wierzyła, że zdoła na nowo rozkochać w sobie przystojnego pilota. Związek Marty i Janusza przetrwał jednak wszystkie burze. 


Rozwód Konarskiej metaforycznie zakończył ten trudny etap. A oświadczyny Gajewskiego zainaugurowały nowy... Wydawało się, że ten szczęśliwy!

W dzisiejszym odcinku Marta prosi Kamila (Kazimierz Mazur) i Zuzę (Małgorzata Socha),  żeby zostali świadkami na ślubie jej i Janusza. Wyznaje bratowej, że jest najszczęśliwszą kobietą na świecie! Niedługo po tym Janusz proponuje Marcie, żeby wyjechali na kilka dni nad morze. Tylko we dwoje... Okazuje się, że mogą ruszać choćby dziś - Marta dostaje urlop a Filip zajmie się Ksawerym.

O dziwo, nawet Sylwia (Dorota Chotecka) nie robi problemów! Kiedy przychodzi do Janusza i Marty, początkowo dość zdenerwowana mówi, że Patryk wygadał się przed nią o ich ślubie. Łamiącym się głosem oświadcza, że... cieszy się z ich szczęścia i życzy wszystkiego najlepszego! Przeprasza za wszystkie głupie rzeczy, które dotąd robiła... Wzruszona Marta ciepło przytula Sylwię... Patrząc na Janusza myśli, że to już naprawdę koniec ich problemów!

Po południu Janusz i Marta, ruszają w podróż. Niestety, tuż za Warszawą dochodzi do tragicznego wypadku! Na dość wąskiej drodze kierowca TIR-a traci panowanie nad pojazdem. Aby uniknąć czołowego zderzenia Janusz gwałtownie skręca. Jego samochód wpada na pobocze i uderza w drzewo...

To dramatyczny widok! Marta i Janusz są ciężko ranni! Czy przeżyją?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje