Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10052
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tragiczne wypadki w "Na Wspólnej"

W życiu bohaterów "Na Wspólnej" nie brakuje emocji i zwrotów akcji, przeżywają także chwile radości i smutku...


Reklama

Jednymi z najważniejszych wątków w tym sezonie były wypadki Kariny oraz Magdy i Kazika. Postanowiliśmy przypomnieć także inne tragiczne wypadki, którym ulegli bohaterowie serialu!

Pierwszy odcinek i... śmierć Wiktora!

W pierwszym odcinku "Na Wspólnej" odbywało się przyjęcie na cześć Wiktora Brzozowskiego i domu, do którego wprowadzają się jego przyjaciele.

Wszyscy czekali na Wiktora, który w tym czasie spotkał się z tajemniczym mężczyzną. Po drodze na przyjęcie jego samochód został zepchnięty z drogi.

Zemsta zazdrosnego chłopaka

Igor został potrącony motorem przez byłego chłopaka Irminy, z którą się spotykał. Remik z zazdrości o ukochaną, rozpędzony z dużą prędkością uderzył wprost w Nowaka!

Igor w bardzo ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Lekarze nie dawali gwarancji, że będzie chodził. Dopiero długotrwała rehabilitacja pozwoliła mu odzyskać pełną sprawność i stanąć na nogi.

Tragedia tuż przed ślubem

Marta zakochała się w Januszu, planowali wspólną przyszłość, jednak ich szczęście nie trwało długo. Podczas podróży nad morze, tuż za Warszawą doszło do tragicznego wypadku.

Na dość wąskiej drodze kierowca TIR-a stracił panowanie nad pojazdem z powodu przebitej opony. Aby uniknąć czołowego zderzenia Janusz gwałtownie skręcił, a jego samochód uderzył w drzewo.

Gajewski w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala, był operowany, przez długi czas leżał nieprzytomny. Lekarzom nie udało się powstrzymać rozległego krwotoku wskutek, którego u Janusza nastąpiła śmierć mózgu.

Serce Gajewskiego zostało przekazane do przeszczepu dla Pawła Wolińskiego.

Impreza z zaskakującym finałem

Kiedy Ola odwiedziła Karinę, była bardzo zaskoczona, że koleżanka z terapii urządziła u siebie imprezę. Podczas zabawy pojawiły się narkotyki i alkohol.

Kiedy okazało się, że zabrakło zimnych napojów, będąca pod wpływem narkotyków Karina postanowiła pójść do sąsiada i poprosić go o sok. Jednak nikt otwierał drzwi, dlatego wpadła na szalony pomysł - próbowała przedostać się po barierkach na balkon sąsiada.

Całe towarzystwo mocno ją dopingowało, jedynie Ola próbowała powstrzymać koleżankę. W pewnym momencie Karina, stojąc już na balustradzie, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości...

W stanie ciężkim została przewieziona do szpitala. Wskutek wypadku złamała kręgosłup, diagnoza lekarzy jest okrutna - Karina już nigdy nie będzie mogła chodzić!

Magda odeszła na zawsze

Kazik zabrał ukochaną nad Wisłę, wyznał jej miłość i poprosił ją o rękę. Magda jednak odrzuciła oświadczyny. W drodze powrotnej do domu motocykl ryzykownie wyprzedzał samochód...

Doszło do tragicznego wypadku, podczas którego Magda z impetem wpadła na przednią szybę auta nadjeżdżającego z naprzeciwka!

Żebrowska w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala, gdzie rozpoczęła się dramatyczna walka o jej życie. Niestety, dziewczyna zmarła, zostawiając ukochanego Igora i córkę Julkę pogrążonych w rozpaczy.


Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje