Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10311
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To już pewne: Zuza ma HIV!

Niestety, powtórzone badania krwi potwierdzą fatalną diagnozę: Zuza Leszczyńska (Małgorzata Socha) jest nosicielką wirusa HIV!

Dowiemy się tego z 1291. odcinka "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 24 maja). Zuza uda się do stacji analiz po wyniki badań. Gdy usłyszy, że rzeczywiście jest zakażona wirusem HIV, padnie zemdlona. Konsultant (Ireneusz Machnicki) poprosi ją, żeby zaczekała na rozmowę z lekarzem. Dziewczyna nie posłucha go jednak i w pośpiechu opuści przychodnię.

Reklama

Cały dzień bez celu będzie snuła się po ulicach. Wieczorem zadzwoni do niej Kamil (Kazimierz Mazur). Zuza - próbując stłumić płacz - okłamie go, że jedzie na kilka dni do ciotki, aby pomóc jej w opiece nad chorą babcią.

Po kilku dniach Kamil będzie próbował dodzwonić się do swojej dziewczyny. Bezskutecznie. Skontaktuje się więc z ciotką Zuzy. Wtedy wyjdzie na jaw, że został oszukany! Zuza z ciotką wcale nie pojechały do chorej babci!

Tymczasem Zuza - upewniwszy się, że Kamil wyszedł z domu - przyjdzie na Wspólną, by spakować swoje rzeczy. Młody Hoffer wróci jednak po chwili i przyłapie ją na tym.

Będzie przekonany, że Zuza chce porzucić go dla innego mężczyzny. Wówczas dziewczyna pokaże mu wyniki badań serologicznych. Kamil będzie porażony, gdy dowie się, że wynik ten jest już potwierdzony i Zuza jest nosicielką wirusa HIV. Leszczyńska, widząc jego reakcję, skieruje swoje kroki do wyjścia, lecz Kamil ją zatrzyma…

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje