Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10123
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To już pewne! Anna Guzik wychodzi za mąż!

Anna Guzik, czyli Żaneta Kopeć z "Na Wspólnej", od 3 i pół roku związana jest z instruktorem snowboardu Wojciechem Tylką. W talk-show "20m2 Łukasza" aktorka potwierdziła właśnie oficjalnie, że przyjęła oświadczyny ukochanego i szykuje się do ślubu!

- To prawda, że pewien przystojny pan poprosił mnie o rękę. Data naszego ślubu jest już ustalona - powiedziała Anna Guzik prezentując piękny pierścionek z brylantem lśniący na jej palcu.

Reklama

Aktorka nie chciała zdradzić, czy wyjdzie za mąż jeszcze w tym roku. Potwierdziła natomiast, że przygotowania do jej ślubu w Wojtkiem Tylką są już dość zaawansowane.

- Marzę, byśmy dzień naszego ślubu spędzili na dobrej zabawie i tańcu do białego rana - zwierzyła się.

Ania i Wojtek poznali się trzy i pół roku temu w Szczyrku, gdzie aktorka spędzała urlop. Chciała skorzystać z kilkunastu dni wolnego, by nauczyć się jeździć na snowboardzie, więc zgłosiła się na lekcje do jednego z instruktorów - Wojciecha Tylki.

Podobno zaiskrzyło między nimi od pierwszego wejrzenia. Już po pierwszej lekcji z Wojtkiem Ania wiedziała, że spotkała mężczyznę, o jakim marzyła od dawna.

Kiedy po pewnym czasie ukochany poprosił ją rękę, bez wahania zgodziła się zostać jego żoną. Dziś, gdy jest pewna, że właśnie u boku Wojtka chce dalej iść przez życie, mówi, że rozpiera ją szczęście i radość.

- Jestem bardzo szczęśliwa... Długo czekałam na tę chwilę, więc cieszę się, że już wkrótce będę się bawiła na własnym weselu - mówi niezapomniana Helena Trojańska z "Heli w opałach".

Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik | seriale | Na Wspólnej | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje