Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10215
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To już koniec romansu Ewy z Bednarskim!

Niebawem Ewa (Ewa Gawryluk) przeżyje zawód miłosny. Powód? Na jaw wyjdzie, że Bednarski (Mariusz Drężek) uwiódł ją tylko po to, by mieć dostęp do senatora Cieślika (Waldemar Błaszczyk) i załatwić korzystną dla siebie poprawkę do ustawy o fundacjach!


Reklama


Do tego wszystkiego afera trafi na łamy mediów. Hofferowej trudno będzie przyjąć do wiadomości, że została oszukana przez Tomasza. Kompletnie przybita odpowie Igorowi (Kuba Wesołowski) na pytania dotyczące okoliczności pojawienia się Bednarskiego w biurze Cieślika. Zapewni, że Damian kazał jej - przed zajęciem stanowiska w sprawie ustawy - sprawdzić fundację petenta i sporządzić raport. Oboje nie mieli pojęcia, że firma, której fundacja zleciła zakup komputerów, należy do byłej żony Bednarskiego.

Ewa zwierzy się Żanecie (Anna Guzik), że przez nią Cieślik może zostać oskarżony o korupcję.

- To nie twoja wina, że się zakochałaś - pocieszy ją przyjaciółka. - Ja też uwierzyłam Tomaszowi i nie przyszło mi do głowy, że to oszust.

Cieślik zostanie wezwany przed komisję etyki. Następnie do jego biura przyjdą dwaj funkcjonariusze CBA z nakazem przeszukania. Senator powie, że w obecnej sytuacji musi odciąć się od wszelkich podejrzeń i wręczy Ewie wypowiedzenie.

A Tomasz uda, że nie rozumie, czym naraził się ukochanej. Zapewni ją o swoim uczuciu. Hofferowa w odpowiedzi wymierzy mu siarczysty policzek... Świadkami tego będziemy w 1821. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 12 listopada).

Tymczasem do biura Cieślika przyjdą dwaj funkcjonariusze CBA z nakazem przeszukania.

 

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Gawryluk | seriale | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje