Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10053
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szykuje się romans

Już niedługo "Na Wspólnej" okaże się, że można kochać wiele razy. Los uśmiechnie się bowiem do Romana Hoffera (Waldemar Obłoza).

Na uśmiech losu i uczucie, które przywróci mu wiarę w miłość doczekał się także serialowy Roman Hoffer (Waldemar Obłoza). Do tej pory życie go nie oszczędzało - wcześnie owdowiał, samotnie wychowywał dwójkę dzieci, a kiedy już wydawało się, że znalazł kobietę, z którą się zestarzeje, ta zostawiła go dla młodszego. Na szczęście po burzy zawsze wychodzi słońce...

Reklama

W życiu Romana zupełnie nieoczekiwanie pojawiła się nowa kobieta Honorata (Aleksandra Konieczna). Choć ich znajomość zaczęła się w niezbyt miłych okolicznościach, dalsze jej losy będą znacznie przyjemniejsze. Aczkolwiek Roman nie raz będzie miał jeszcze okazję zaimponować Honoracie, na przykład odzyskując skradziony przez kieszonkowca portfel. Nie obędzie się także bez wspólnych wyjść i randek.

"Roman zauroczył Honoratę swą dobrocią" - opowiada wcielająca się w tę rolę Aleksandra Konieczna - "Jeżeli w promieniu stu kilometrów są ludzie, którzy potrzebują pomocy, to on im wszystkim pomaga. Stąd też biorą się różne dwuznaczne sytuacje z innymi kobietami, które kręcą się koło Romana. Moja bohaterka oczywiście jest o nie zazdrosna, choć sama jeszcze nie do końca to sobie uświadamia. Podobnie zresztą jak nie potrafi jeszcze nazwać tego, co czuje do Romana".

"Z drugiej strony Roman także nie jest zbyt wylewny. To typowy mężczyzna, więcej czuje niż mówi. Mam jednak nadzieję, że para ta niebawem odnajdzie wspólne szczęście" - dodaje.

A jak potoczą się losy ich znajomości? Przekonamy się już niedługo. Serial "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku w TVN o g. 20.05.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje