Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10035
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spóźniona pomoc

Dawid (Tomasz Borkowski), były kochanek i sponsor Emilki (Katarzyna Pyszyńska), nagle przypomni sobie o swoim synku Jasiu (Aleksander Dąbrowa) i będzie chciał łożyć na jego utrzymanie. Poznaj szczegóły!


Ujawniamy, że w 1736. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 28 marca) Emilka wyjawi Agnieszce (Katarzyna Walter), że dzwonił do niej Dawid. Wyzna przy tym, że nie ma najmniejszej ochoty rozmawiać, a tym bardziej spotykać się z nim.  Zdaniem Olszewskiej najlepiej będzie, jeśli zignoruje Dawida.

Reklama

Tyle że następnego dnia Dawid zaczepi Emilkę na ulicy przed domem Sobczaków. - Bardzo żałuję tego, jak cię potraktowałem - oznajmi nieoczekiwanie. - Zrozum, byłem zaskoczony i musiałem oswoić się z myślą, że mam dziecko. Teraz chciałbym łożyć na utrzymanie syna.

Dziewczyna bardzo zdenerwuje się tym niespodziewanym spotkaniem. Stanowczo odrzuci spóźnioną pomoc Dawida i przypomni, że zostawił ją samą, gdy najbardziej potrzebowała wsparcia. - Teraz nic od ciebie nie chcę! - wykrzyczy mu prosto w twarz.

Jeszcze w tym samym odcinku Emilka opowie ciotce o spotkaniu z Dawidem. Będzie załamana. - Boję się, że Dawid zniszczy moje szczęście. Dlaczego pojawił się właśnie teraz, gdy wszystko zaczęło mi się układać?

Najgorsze jest to, że jej ukochany Błażej (Radosław Rutkowski) nic nie wie o Dawidzie. Po prostu Emilka wstydziła się przyznać, że miała sponsora. - Błażej zostawiłby mnie, gdyby teraz poznał prawdę - stwierdzi załamana. 

Agnieszka obieca, że ani ona, ani Rafał (Lech Mackiewicz) nie zdradzą jej sekretu. - Pamiętaj jednak, że budowanie związku na kłamstwie jest najgorszą z możliwych dróg - powie Olszewska.

A Rafał nie będzie mógł uwierzyć, że typ, który wyparł się własnego dziecka, teraz nagle chce łożyć na jego utrzymanie. Zacznie podejrzewać, że chodzi mu o coś innego.

Zapyta Agnieszkę, czy są jakieś prawne sposoby, żeby zabronić mu zbliżać się do Emilki. - Na razie nie ma do tego żadnych podstaw - oceni Agnieszka.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Katarzyna Pyszyńska | Tomasz Borkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje