Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślub zamiast... zaręczyn

Żaneta Kopeć (Anna Guzik) i Wojtek Szulc (Wojciech Błach) zaproszą swoje rodziny na oficjalne zaręczyny. Dopiero na miejscu goście zorientują się, że przyjechali na... ślub. Sprawdź szczegóły!

Ujawniamy, że do ślubu Żanety i Wojtka dojdzie w 1719. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 27 lutego). Tego dnia Szulcowie (Elżbieta Okupska i Jerzy Król) przyjadą do Warszawy na oficjalne zaręczyny syna. Sabina uważa wprawdzie, że dzieci powinny oszczędzać pieniądze na ślub, ale stwierdzi, że jest bardzo szczęśliwa, że syn w końcu znalazł swoją drugą połówkę.

Reklama

Kopciowa (Małgorzata Peczyńska) także nie może zrozumieć, czemu córka i jej narzeczony postanowili urządzić wystawne przyjęcie zaręczynowe. Maria (Bożena Dykiel) oceni, że trzeba to uszanować. Żaneta, wychodząc z domu wcześnie rano, przypomni rodzicom i teściowej, że zobaczą się po południu w umówionej restauracji.

Ziębowie oraz rodzice narzeczonych spotkają się na mieście. Będą przekonani, że siostra Wojtka (Anna Kózka) prowadzi ich do restauracji, w której ma odbyć się zaręczynowe przyjęcie. Ku ich zaskoczeniu, Martyna przyprowadzi ich do Urzędu Stanu Cywilnego! Narzeczeni będą już na miejscu. Za chwilę ma się odbyć ich ślub! Ziębowie i Szulcowie będą skonsternowani. Gdy jednak nastąpi chwila składania przysięgi małżeńskiej, rodzicom młodych popłyną po policzkach łzy wzruszenia.

Po uroczystości Żaneta wyzna Wojtkowi, że ich ślub wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzyła. Potem młodzi zaproszą rodziców na obiad do restauracji. Następnie mocno już rozbawione towarzystwo, oprócz Żanety i Wojtka, uda się na poprawiny do jadłodajni na Wspólnej.

- Szkoda, że młodzi nie wzięli ślubu kościelnego - stwierdzi Helena. - Ale jestem pewna, że w końcu do niego dojdzie. Tymczasem Wojtek przeniesie Żanetę przez próg swojego mieszkania. Zaraz potem młodzi małżonkowie udadzą się do sypialni...

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Anna Guzik | Wojciech Błach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje